همکاری بانی مد با سازمان ها و شرکت ها

لباس سازمانی

هر ارگان و سازمانی با توجه به نوع فعالیت و پرسنل خود می تواند با کمی دقت و سلیقه هماهنگی مناسبی بین افراد و کار خود ایجاد کند که هم بیانگر نوع فعالیت آنها و هم مشخص کننده این باشد که این فرد متعلق به کدام شرکت و یا سازمان میباشد. به علاوه با این عمل اتحاد بین افراد افزایش می یابد.

مجموعه ی بانی مد (نماینده انحصاری برندهای جین وست ،جوتی جینز، ساموئل اند کوین و بالنو) با تنوع زیاد در مدل و رنگبندی لباس و با داشتن استاندارد جهانی و تجربه در سرویس دهی به سازمانها و شرکت ها در زمینه پوشاک ، این اطمینان را میدهد تا همکاری مناسبی با سازمانها و شرکتها جهت تامین لباس اداری پرسنل داشته باشد.

ارائه کارت هدیه / بن خرید

سازمان ها و شرکت ها می توانند به مناسبت های مختلف اعیاد، روز زن، روز مرد، روز متناسب با مشاغل آن سازمان و ... به کارمندان خود کارت هدیه /بن خرید ارائه نماید.

این بن ها به صورت کاغذی و با طرح درخواستی و لوگوی سازمان درخواست دهنده چاپ می شود و با مبالغ مختلف قابل ارائه می باشند، کارت های هدیه با طرح هایی که در پایین صفحه مشاهده می کنید وهمچنین با شرایط ویژه شامل تخفیفات حجمی قابل ارائه است که از آن ها می توان در کلیه فروشگاههای جین وست، بالنو و ساموئل اند کوین و یا به صورت آنلاین از سایت بانی مد و برای همه محصولات به منظور خرید استفاده نمود.

بن خرید و کارت هدیه بی نام و با تاریخ اعتبار محدود واگذار می شود که تاریخ اعتبار آن برای بن، توافقی و برای کارت هدیه یکسال از زمان صدور می باشد.

اطلاعات بیشتر : 88197138-021