1

پیراهن نخی مردانه جوتی جینز

ویژگی های کلیدی :

پیراهن نخی مردانه

%100 پنبه

یقه مردانه دکمه دار

آستین بلند

طرح چهارخانه

جیب دار

Slim Fit

حداکثر دمای اتوکشی 150 درجه سانتیگراد

شستشو به صورت دستی و مجزا با دمای 40 درجه سانتیگراد

امتیاز کاربران به محصول :
50 %

کپی کد محصول #

71 %

ارزان شد! پیراهن چهارخانه نخی مردانه قرمز
پیراهن نخی مردانه جوتی جینز

کپی کد محصول #

فروشگاه :
رنگ :
سایز :

راهنمای انتخاب سایز
- در نظر داشته باشید محدوده ی خطای اندازه گیری دستی بین 1 تا 2 سانتیمتر نرمال است .
- توجه داشته باشید اندازه های جدول زیر اندازه های گرفته شده از لباس می باشد .
- اعداد بر حسب سانتی‌متر می باشد .
سایز عرض شانه (cm) عرض سینه (cm) قد آستین (cm) قد لباس (cm)
S 42 49 64 72
M 44 51 64.5 73.5
L 45 53 64 75
XL 48 56 65.5 76.5
XXL 50 59 66 78
XXXL 51 60 66 81
مشخصات محصول
جنس نخی
مدل Slim Fit
ترکیب %100 پنبه
یقه مردانه
آستین بلند
طرح چهارخانه
دکمه
جیب
نوع شستشو دستی
نحوه شستشو مجزا
ماکزیمم دمای شستشو 40 درجه سانتی گراد
ماکزیمم دمای اتوکشی 150 درجه سانتی گراد
اتو کشی
سایر توضیحات از سفید کننده استفاده نشود
بررسی محصول

پیراهن های با طرح چهارخانه یکی از پیراهن های مورد علاقه آقایان هستند که هیچگاه قدیمی نمی شوند زیرا با توجه به ظاهر متفاوت و چشم گیری که ایجاد می کنند همه افراد از هر قشری از این پیراهن ها استفاده می کنند.

این پیراهن ها در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند در نتیجه ست کردن آنها باید بسیار هوشمندانه انجام بگیرد. شاید فکر کنید این پیراهن ها فقط مناسب استفاده روزانه هستند ولی با توجه به نوع پیراهن و شلواری که انتخاب می کنید می توانید استایل رسمی یا نیمه رسمی ایجاد کنید.

1- ضخامت:

اولین گزینه در انتخاب پیراهن مردانه ضخامت آن می باشد که به دمای هوا و فصلی که در آن هستید بستگی دارد. پیراهن های ضخیم تر مناسب پاییز و زمستان هستند و حتی برای گرمای بیشتر می توانید زیر آنها از تیشرت استفاده کنید.

وقتی ماه های گرم سال فرا می رسند یک پیراهن نازک نخی انتخاب کنید زیرا این پیراهن ها با محیط تبادل هوا دارند و ضد تعریق هستند زیرا رطوبت بدن را جذب و تبخیر می کنند.می توانید این پیراهن ها را به صورت تکی یا همراه با یک تیشرت به صورت دکمه باز بپوشید.

2- طرح چهارخانه:

نکته دوم در انتخاب پیراهن مردانه، طرح چهارخانه های آن می باشد که با توجه به این طرح می توانید تصمیم بگیرید این پیراهن را در یک میهمانی بپوشید یا هنگامی که در پیک نیک هستید. اگر پیراهنی با چهارخانه های ریز انتخاب کردید آن را با شلوارهای کتان به رنگ خنثی ست کنید تا ظاهر رسمی تری پیدا کنید چون طرح های ریز ظاهر مرتب تری ایجاد می کنند. چهارخانه های درشت ظاهری روزمره ایجاد می کنند و آنها را می توانید با شلوارهای جین اسکینی یا راسته ست کنید.

3- رنگ :

رنگ نیز به نسبت مکانی که این پیراهن را می پوشید انتخاب مهمی می باشد. رنگ های روشن تر برای موارد غیر رسمی مناسبند چون باعث جلب توجه بسیار می شوند. رنگ های ترکیبی مثل قرمز و طوسی با شلوارهای جین آبی تیره و طوسی بسیار مناسبند و پیراهن های تیره تر با شلوارهای جین یا کتان تیره حالت نیمه رسمی ایجاد می کنند.

4- قد آستین :

انتخاب قد آستین با توجه به فصل بسیار راحت است. پیراهن های آستین کوتاه مناسب فصول گرم و پیراهن های آستین بلند برای فصول سرد سال مناسبند.اما توجه داشته باشید که پیراهن های مردانه آستین بلند نخی در مقابل پرتوهای مضر از پوست شما محافظت بیشتری خواهند داشت. در صورت انتخاب پیراهن های آستین بلند می توانید در مکان های مختلف آستین آن را در مدل های مختلف تا بزنید تا ظاهر مناسب و شیکی ایجاد کنید.

پیراهن های نخی مردانه جوتی جینز هر نوع سلیقه و سایزی را پوشش می دهند و با توجه به اینکه کاملا از نخ پنبه تولید شده اند بسیار خنک و لطیف هستند.

این پیراهن ها را می توانید به نسبت طرح و رنگ و سلیقه خود در مناسبت های مختلف استفاده نمایید.

نظرات مشتریان
1396-06-23 15:20:07

ترکیب رنگش عالیه لایکه