1

ارسال رایگان


ارسال رایگان

بانی مد از ابتدای فعالیت خود ارسال پستی رایگان را به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات به مشتریان در نظر گرفته است. ارسال کلیه سفارشات با مبلغ بالاتر از 100 هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور انجام می پذیرد و هیچ گونه هزینه ای بابت ارسال کالا دریافت نخواهد شد. در خریدهای کمتر از 100 هزار تومان مبلغ 5000 تومان به عنوان هزینه ارسال منظور خواهد شد.

  

تحویل بانی پیک

بانی مد با شرایط ارسال سریع‌ و مطمئن، اطمینان خرید را برای شما فراهم می آورد. در حال حاضر طرح تحویل بانی پیک فقط در شهر تهران فعال می باشد.


زمان تحویل :

سه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا ساعت 19 عصر

پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا ساعت 15 عصر

عصر پنج شنبه و در روزهای جمعه در روز شنبه هفته بعد ارسال می گردند

 

تحویل اکسپرس

شامل سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند می باشد و در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند. تمامی سفارش های با مبلغ بالاتر از 100 هزار تومان به سراسر کشور رایگان و برای کمتر از این مبلغ با هزینه 5000 تومان ارسال می‌شوند.


توجه

 - پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف بانی مد با مشتری (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.


پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های ثبت شده در خارج از شهر تهران می باشد.

پس از بررسی سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

هزینه ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز برای سفارش های بالاتر از 100 هزار تومان رایگان و برای کمتر از این مبلغ، 5000 تومان می باشد.

پس از ارسال سفارش از طریق پست، با اطلاع از کد رهگیری مرسوله، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir