2 آذر 1402
/
336,439 بازدید

بلک فرایدی ۱۴۰۲ تا ۹۰ درصد تخفیف تمام شد

فهرست مطالب

حراج جمعه سیاه، بلک فرایدی شروع شد

با نزدیک شدن به آذر ماه  سوالاتی مانند: حراج جمعه سیاه چیست؟ یا حراج بلک فرایدی چیست؟ پرسیده می‌شود. اما به راستی حراج بلک فرایدی چیست؟ برای پاسخ به این سوال لازم است سفری به تاریخچه‌ی حراج جمعه سیاه داشته باشیم.

 یکی از فرهنگ و رسوم کشور آمریکا، روز بلک فرایدی (Black Friday) است که به رسم هر سال، پس از مراسم روز شکرگزاری و پیش از عید کریسمس و سال نو، تمام فروشگاه‌ها و برندهای مطرح دنیا، محصولات خود را با چندین درصد تخفیف شگفت‌انگیزی به فروش می‌گذارند. در واقع طبق رسم و رسوم آمریکایی‌ها اولین روز پس از روز شکرگزاری که خود یک جشن و تعطیلاتی رسمی در ایالات متحده است، به عنوان روز خرید برای کریسمس تلقی می‌شود که امروزه تحت عنوان بلک فرایدی شهرت جهانی یافته است. در روز حراج جمعه سیاه تمامی فروشگاه‌ها در سراسر ایالت متحده آمریکا آماده خدمت رسانی بوده و تمامی کالا‌های خود را با تخفیف بسیار بالایی به فروش می‌رسانند.

حتی در این روز برخی از فروشگاه‌ها کار خود را زودتر آغاز کرده و به محض پایان روز شکرگزاری فعالیت خود را شروع می‌کنند حراج بزرگ جمعه سیاه در ایران نیز تحت عنوان جمعه سیاه رواج یافته است و بسیاری از فروشگاه‌ها به خصوص فروشگاه اینترنتی بسیاری، از محصولات خود را تحت عنوان تخفیف بلک فرایدی سال ۲۰۲۳ ارائه می‌دهند. در حراج جمعه سیاه ، بانی مد نیز اکثر محصولات پرفروش خود را از جمله لباس مردانه، لباس زنانه، کیف، کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و… با تخفیفات بسیار بالایی ارائه می‌دهد.

بلک فرایدی چه زمانی است؟

در پاسخ به این سوال که بلک فرایدی چه زمانی ست؛ باید گفت تاریخ حراج جمعه سیاه درست یک روز پس از تاریخ جشن شکرگزاری که در آخرین پنجشنبه‌ی ماه نوامبر برگزار می‌شود، آغاز خواهد شد. بنابراین تاریخ بلک فرایدی در هر سال با سال قبل متفاوت است.

در نتیجه تاریخ حراج جمعه سیاه ۲۰۲۳ در ایران و در تقویم سال ۱۴۰۲ برابر با جمعه ۳ آذر است.

ساعت شروع بلك فرايدي یا همان جمعه سیاه در بانی مد که به اسم بانی جمعه شناخته می شود از ۲۷ آبان شروع شده و تا ۶ آذر ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

تاریخ بلک فرایدی امسال

حراج جمعه سیاه در دنیا از چه اهمیتی برخوردار است؟

با توجه به اینکه در کشورهای خارجی حراج جمعه سیاه  پیش از سال نو قرار دارد و فروشگاه‌ها و برندها محصولات خود را با تخفیف قابل توجهی به فروش می‌رسانند، بسیاری از مردم دنیا سعی می‌کنند خرید سال نو و هدایای خود را در روز حراج سیاه تهیه کنند تا هزینه‌های خود را به صورت قابل توجهی کاهش دهند. در ایران نیز اگرچه این روز در آذرماه قرار دارد، اما با توجه به اینکه قیمت محصولات برخی از فروشگاه‌ها و برندها با توجه به نوسان نرخ دلار ممکن است افزایش یابد، بسیاری از مردم سعی می‌کنند خرید زمستانی و حتی بهاره یا محصولات الکترونیکی و مایحتاج خود را در حراج جمعه سیاه تهیه کنند.

حراج جمعه سیاه در سال‌های اخیر چندان مرسوم نبود، اما با این حال بسیاری بر این باورند که فروشگاه بامیلو، اولین فروشگاه اینترنتی بود که تخفیفات حراج بزرگ جمعه سیاه  را در میان فروشگاه‌های ایرانی مرسوم کرد. از این رو در سال‌های اخیر بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی، همچون بانی مد، محصولات خود را با تخفیف قابل توجهی برای مشتریان خود ارائه می‌دهند تا مردم ایران نیز از تخفیف‌های حراج black friday  بی‌بهره نمانند و خریدهای عید و سال نو خود را با هزینه‌ی کمتری تهیه کنند.

 

بلک فرادی 2023

 

حراج جمعه سیاه و تعطیلات میلیون دلاری در دنیا!

تعطیلات عید شکرگزاری تا دوشنبه سایبری، رکورد بیشترین خرید و فروش محصولات در دنیا شکسته می‌شود که به این تعطیلات، تعطیلات میلیون دلاری می‌گویند. طبق آمار و ارقام به‌دست آمده، با توجه به گسترش و پیشرفت شبکه‌های اجتماعی و تبادل اطلاعات مردم با یکدیگر، فروش محصولات به صورت حضوری و اینترنتی بیشتر شده است.

 

به طوری که در حراج  black friday سال ۲۰۱۶ آمریکا، فروش محصولات در حدود ۴٫۳ میلیارد دلار، در سال ۲۰۱۷ فروش محصولات در حدود ۵ میلیارد دلار و در سال ۲۰۱۸ فروش محصولات در حدود ۵٫۹ میلیارد دلار تخمین زده شده است که پیش‌بینی می‌شود، با وجود قرنطینه همگانی در دنیا، این آمار تغییر کند و فروش اینترنتی امسال، رکورد فروش آنلاین هر سال و حتی فروش حضوری را بزند!

 

حراج جمعه سیاه

دوشنبه سایبری چیست؟

حرف از دوشنبه سایبری شد، بد نیست کمی از این دوشنبه طلایی در دنیای مدرن صحبت کنیم! با وجود گسترش و پیشرفت فضای مجازی و افزایش تمایل افراد به خرید اینترنتی، در سال ۲۰۰۵ که چندان خرید اینترنتی در میان مردم مرسوم نبود، برخی از فروشگاه‌های اینترنتی معروف آمریکا، برای جلب توجه و اعتماد بیشتر مشتریان، دوشنبه سایبری یا مجازی را ارائه دادند.

دوشنبه سایبری به اولین دوشنبه پس از حراج بزرگ جمعه سیاه می‌گویند که در این روز خرده فروش‌های آنلاین، همچون آمازون، ای‌بی، علی‌بابای ‌چین و والمارت محصولات خود را با تخفیف قابل توجهی به فروش می‌رسانند. ناگفته نماند که برخی از این فروشگاه‌ها همچون فروشگاه آمازون، در دو روز سال، یعنی بلك فرايدي و سایبرماندی فروش ویژه دارند.

بلک فرایدی (Black Friday) در کشورهای دیگر چگونه است؟

در سال ۲۰۱۸، به طور رسمی ۱۲۹ کشور در مراسم حراج جمعه سیاه شرکت کردند که با فعالیت ایران و ۲۹ کشور دیگر که برخی از فروشگاه‌ها در آن شرکت می‌کنند، این آمار به ۱۵۹ کشور رسید! با این حال شاید برایتان جالب باشد که برخی از برندهای لوکس دنیا همچون گوچی و شنل به دلایل خاص خود در حراج black friday شرکت نمی‌کنند، چرا که آن‌ها ترجیح می‌دهند مشتریان ثروتمند و خاص خود را داشته باشند!

 

جمعه سیاه 1401

 

چگونگی برگزاری بلک فرایدی ۲۰۲۳ در ایران

درست است که بلک فرایدی یک فرهنگ آمریکایی است اما و برخلاف تصور بسیاری، در قاره آسیا نیز غوغایی به پا است! گروه علی بابای چین که یک خرده فروش معروف در آسیا است، در رتبه یک فروش جمعه سیاه قرار دارد و پس از آن فروشگاه Sales و Amazon نیز مورد توجه قرار دارند.  طبق آمار و ارقام، فروش اینترنتی جمعه سیاه از دوشنبه سایبری بیشتر است و به نظر می‌رسد تکرار نام بلک فرایدی در دنیا باعث شده که افراد این روز را بیشتر و بهتر از سایبرماندی بشناسند و در این روز خرید آنلاین را تجربه کنند. مرکز خرید آنلاین بانی مد نیز هر سال در روز  بلک فرایدی سال ۲۰۲۳ تخفیف‌های ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که تمامی خریداران بدون نیاز به مراجعه حضوری و با صرف کمترین هزینه می‌توانند تمامی محصولات برند را با تخفیف ویژه‌ حراج سیاه خریداری کنند. امسال نیز در بلک فرایدی ۱۴۰۲ منتظر شما خواهیم بود. 

جمعه سیاه 2023

یک هفته جمعه بانی مد چگونگی خرید در بلک فرایدی ۱۴۰۲

امسال به رسم هر سال، بسیاری از آنلاین شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی همچون بانی مد، هوای مشتریان خود را دارد و محصولات را با قیمت پایین به فروش می‌رساند. بنابراین اگر در این روزها نگران هزینه‌های خود هستید، حراج جمعه سیاه فرصت مناسبی است که هر آن چه که می‌خواهید را با قیمت مناسب تهیه کنید.

بنابراین در بلك فرايدي ۱۴۰۲ با یک تیر چند نشان می‌زنید: در شلوغی و ترافیک نمی‌مانید، در آلودگی هوا حضور ندارید، نگران بیماری کرونا و شلوغی نخواهید بود، حافظ سلامت خود و خانواده‌تان هستید و در هزینه‌های خود به صورت قابل توجهی صرفه‌جویی خواهد کرد.

بنابراین جمعه سیاه، مهم‌ترین جمعه‌ی هر سال خواهد بود و شما نیز می‌توانید با خرید آنلاین، از کسب‌و‌کارهای ایرانی نیز حمایت کنید تا در روزهای سخت نیز به راه خود ادامه دهند و شما نیز در سلامت و آرامش در خانه بمانید.

 

فروشگاه بانی مد

سیاجمعه بانی‌مد

فروشگاه آنلاین بانی‌مد نیز چند سالی است که کمپین‌های خود را در این تاریخ با جدیت دنبال می‌کند کمپین‌ جمعه سیاه بانی‌مد که به بانی جمعه مشهور است، امسال نیز مانند سال‌های پیش سروصدای زیادی به پا کرده‌ است.

 

جمعه سیاه بانی مد نیز هر سال برگزار می‌شود و تاریخ شروع و پایان آن به همراه تخفیف‌های ویژه بلک فرایدی به همگان اعلام خواهد شد. مرکز خرید آنلاین بانی مد این فرصت را فراهم کرده است تا شما عزیزان بتوانید کالای مورد نظر خود را همراه با اطلاعات دقیق و تصاویر واقعی محصول مشاهده کنید و بدون نیاز به صرف زمان زیاد برای خرید حضوری در روز بلك فرايدي از تخفیف‌های ویژه این روز برخوردار شوید.

 

در انتها…

از شما بابت همراهی تا انتهای این مقاله سپاسگزاریم. 

به امید دیدار مجدد شما

 

نظرات 33

 1. آیت قدیری says:

  آدرس کجاست اصلا معلوم نیست لطفا درست تبلیغ کنید

  • هیئت تحریریه بانی مد says:

   آیت قدیری عزیز به دلیل گذشت حراج لینک های خرید رو برداشتیم چون همونطور که گفته شده حراج جمعه سیاه بانی مد و بیشتر فروشگاه های اینترنتی در بازه زمانی ۴ آذر الی ۱۰ آذر به اتمام رسیده و این حراج تنها یکبار در سال اتفاق می افتد.

  • مهدی says:

   وای این هیجان به ساعتتون خیلی باحاله خدایی من خودم کشتم دگ انقد چکش میکنم

 2. م م says:

  سلام و عرض ادب،
  وقت‌تون به خیر، صرفا خواستم با ارسال پیام ازتون قدردانی کنم. هم شما در تحریریه بانی‌مگ و هم عزیزان بخش لجستیک و ارسال و و و.. در بانی‌مد. سلام‌رسان حقیر باشید‌. تو این چندوقت که تجربه آشنائی و خرید ازتون داشتم، لذت بردم حقیقتا و گاها حتی شگفت‌زده شدم. بس که (بلانسبت) همکاران‌تون در حوزه فروشنده‌های اینترنتی گنجشک رنگ و قالب من (نوعی) و امثال من کرده‌ان که وقتی خرید اینترنتی می ‌کنم و می‌بینم نه تنها جنس خریداری شده عین تصویر، که حتی بهتر از معرفی و تصورم هست، لازم دونسته و می‌دونم که هم خداقوتی گفته و هم ازتون تشکر کرده باشم. دست مریزاد، عزیزان.
  مانا باشید و موفق و مهم‌تر از همه، سلامتِ سلامتِ سلامت.
  ارادتمند، یاهو.

 3. ناشناس says:

  سلام
  عالی هستید شما
  امسال چه تخفیفی دارید؟؟؟
  منتظریم

  • تحریریه بانی مگ says:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از نظر شما
   تخفیف‌های امسال داخل سایت و اینستاگرام بانی مد اطلاع رسانی خواهد شد.

 4. صبا قدیمی says:

  خدایی من پارسال خیلی با حراج بانی مد حال کردم اصلا فوق العاده تخفیفاش عالی بود بی صبرانه منتظر بلک فرایدی امسال بانی مد هستم

 5. مجيد آقايي says:

  سلام و درود
  بانى مد تنها فروشگاه اينترنتى است كه من و خانواده ام رضايت كامل داريم اهم نقاط قوت بانى مد عبارتنداز ١- انطباق كامل تصاوير اجناس با خود كالا ٢- ارسال مناسب و به كارگيرى افراد مجرب و مودب در تحويل كالا٣- دسترسي آسام به سايت با روش ساده ٣- تخفيفهاى دوره اى مناسب نظير يك خريد يك هديه و يا بازيها و بلك فرايدى ٤- پاسخگويي مناسب همكاران بانى مد در قسمت ارتباطات
  هر چند اين نقاط قوت وجود دارد اما نقاط ضعف بانى مد به نظر حقير عبارتنداز از ١- قيمت هاى بالا بر روى برخي برنجها نظير جوتى جينز و جين وست( هر چند با دادن تخفيفهاى مثلا يك خريد يك هديه قيمتها تقريبا متناسب ميگردد)٢- ندادن امتيازات خاص به مشتريان وفادار و پرخريد مثلا دادن تخفيفهاى ثابت ساليانه به مشتريان وفادار ٣- اضافه كردن برندهاى بيكيفيت در دوسال به ويژه سال اخير
  با تمام اين نقاط ضعف ، بانى مد تنها فروشگاه اينترنتى است كه در مقايسه با ساير فروشگاههاى اينترنتى ، صادقانه تر، با كيفيت تر و مشترى مدار بوده و من و خانواده ام قريب به ٧٠ سفارش از آن خريد كرده ايم.
  موفق و پيروز باشيد

  • تحریریه بانی مگ says:

   مشتری گرامی ضمن تشکر از توجه و اهمیت شما به بانی مد و ارائه نظرات در خصوص پیشرفت بانی مد.
   – در خصوص قیمت های محصولات، قابل ذکر است قیمت محصولات از طرف تامین کننده مستقیم کالا مشخص می‌شود و بانی مد در این خصوص دخالتی نمی‌تواند داشته باشد.
   – در خصوص تخفیف به مشتریان وفادار ، شایان ذکر است در حال حاضر با خرید از وب سایت بانی مد، درصدی از مبلغ پرداختی در کیف پول شما شارژ و در خرید های بعد قابل استفاده خواهد بود.همچنین به مشتریانی که در بازه زمانی مشخصی از بانی مد خرید داشته اند کد تخفیف تعلق گرفته و پیامک میگردد.
   – در خصوص برند های متفاوت، با توجه به افزایش تنوع محصولات به طبع تنوع برند نیز اتفاق می‌افتد و همچنین در حال افزایش برندهای با کیفیت نیز می‌باشیم.
   با تشکر مجدد از توجه شما و همچنین منتظر شنیدن پیشنهاد های موثر شما از راه های ارتباطی دیگر نیز هستیم.

   • مجيد آقايي says:

    سلام و عرض ادب
    با تشكر از پاسخگويي شما
    در خصوص مشتريان وفادارى كه همواره بانى مد را به عنوان منبع خريد وتهيه لباس و ملزومات خويش انتخاب ميكنند يك تخفيف دايم در طول سال در نظر بگيريد مثلا بالاى بيست سفارش با مبلغ ده ميليون تومان يك درصد مشخص مثلا ٥ درصد و چهل سفارش با مبلغ سي مليون ٦ و ٥٠ سفارش با بيست مليون تومان را ده درصد تخفيف قائل شويد تا تفاوت بين مشتريان دايم و غير دايم شما داراى معنى مشخص شود

 6. افسانه says:

  میگم جمعه سیاه تو ایران خیلی معنایی نداره چون جنسو با قیمت بالاتر یه تخفیف خوب میدن ک هم مشتری وسوسه یشه هم خیلی روز فروشنده ها سیاه نشه. امیدوارم بانی مد اینکارو با مشتریاش نکنه!

 7. پریسا says:

  خیلی ذوق دارم واسه امسال بی صبرانه منتظرم اخه پارسال خیلی باحال بود😍😎

 8. رها says:

  بلك فرايدي باني مد كيهههه؟ منتظريم

  • تحریریه بانی مگ says:

   بلک فرایدی بانی مد شروع شد می تونید از تخفیف های فوق العاده امسال استفاده کنید.

 9. آرزو says:

  امیدوارم امسال اجناس خوبی رو بشه از بانی مد خرید

  • تحریریه بانی مگ says:

   حتما بانی مد رو دنبال کنید با تخفیف های بلک فرایدی ۲۰۲۱ بانی مد شگفت زده خواهید شد.

 10. محمدی says:

  باسلام،ضمن تقدیرازخوبیها ، بهتراست. بانی مد بعنوان پل ارتباطی بین مردم و…..نقش خودرا پررنگترنماید،فروشگاههارابه فروش بیشتر ترغیب کند،نه سودبیشتر،چراکه این کار ازطریق بانی مد به نحو احسن امکان پذیراست،درنظرگرفتن وضعیت اقتصادی مردم در زمان فعلی ! مطمینادراینده اعتماد و اعتبار بیشتری به همراه دارد سپاس

 11. آیدا says:

  امسال هم بانی مد تخفیف زیاد رو میزاره رو محصولات جین وست؟

 12. حق گو says:

  کاش منصف و عادل بودید اولا کارمندان خودتون کامنت نمیزاشتند و به به و چه چه سایتتون رو نمی‌کردند

  از طرفی اگر کسی نقدی میکنه، شهامت داشته باشید مثل دیجی کالا تایید کنید.

  اگر از دیجی و مدیسه بد میگید شرافت داشته باشید بگید بله ما تبلیغ منفی کردیم نرید از شهروند شکایت کنید.

  من هرگز از مجموعه متقلب بانی مد حتی دستمال کاغذی هم نخواهم خرید. داشتم درباره بلک فرایدی سرچ میکردم که وارد سایتتون شدم.

  ولی واقعا نفرت برانگیز هستید.

  و لعنت الله علی قوم الظالمین

  • تحریریه بانی مد says:

   سلام وقت شما بخیر
   تمامی کامنت ها از جمله تعریف یا انتقاد پذیرفته میشه

 13. بهاد says:

  دوبل قیمت زدید و بعد ۵۰٪ تخفیف زدید؟

 14. علی says:

  سلام لطفاً حداقل دو روز باشه با تخفیفات زباد

 15. حق گو says:

  تحریریه بانی مد

  سلام

  این چیزی که نوشتید رو من قبول ندارم، که فرمودید ههمه کامنتها تایید میشود، اکثر کامنتهای منفی رو پاک میکنید!

  دربارۀ کالاها هرچی نقد نوشتم یه مواردی رو شاید یک مدت تایید کرده باشید، ولی بعد یه مدت پاک کردید. ولی از کامنتهای مثبت و منصفانه من دارید سود کسب میکنید.

  من به شخصه بابت خرید از بانی مد برای خودم متاسفم و به آقای طاهر پور، خانم غلامی و خانم عابدی بگید که هرگز حلالشون نمیکنم،

  علاوه براینکه بسیاری از کالاهاتون یک بار مصرف و به درد نخور بود، احترام به مشتری و اخلاق مداری اصلا تو بانی مد هیچ جایگاهی نداره.

  مرد با شرافت منم که بابت جعل خانم غلامی شکایت نکردم، این همه ایشون توهین کردند، تهمت زدند، ولی باز هم غیرتم قبول نکرد یه دختر بچهه که حتی سواد دفاع از خودش رو هم نداره رو ببرم اسیر دادگاه و پاسگاه کنم. از جمله توهینی که سر عقاید شخصی من کردند، یا تهمت مزاحمت دین من بر گردن بانی مد هست و اگر شما به آخرت اعتقاد ندارید، باید بگم من اعتقاد تام دارم و نون شما آغشته به حرام است چرا که با فریب و نیرنگ با مشتری برخورد میکنید. به ویژه خانم غلامی فردی بسیار متقلب و بی اخلاق هستند.
  هزینه ای که کردم و خریدهایی که کردم از بانی مد صدقه سر خودم و خانواده ام، ولی بی اخلاقی ها و توهین و تهمت هاتون اصلا قابل قبول نیست.

  ببینم این کامنت بالاخره تایید میشود یا مثل وقتی که تو چت میگیم چرا محصول آرایشی بهداشتیتون تاریخ گذشته بوده، باز بلاک میکنید یا بازهم میخواهید توهین کنید و تهمت بزنید!

  به هرحال دین من بر گردن شماست، هم مادی و هم معنوی. والا تیشرت خریدم از شما، کالا دو مرتبه پوشیدم و یک بار شستم، از لارج تبدیل شده به مدیوم! آخه این چه اجناس بونجلی هست که شما به مردم تحمیل میکنید؟ شرم آوره به خدا . از ۱۰۰ درصد خرید که حدود شاید ۵۰ تا خرید بوده شاید ۳۰ درصد نسبتا رصایت بخش بوده باشه.

  امیدوارم شهامت تایید کامنت رو داشته باشید و همانظور که فرمودید همه کامنتها تایید میشوند، تایید کنید.

 16. بابک says:

  بی نظیر هستید
  عاشقتونم
  ❤❤❤

 17. ناشناس says:

  اشتباه بجا ۲۷ ابان نوشتید از ۲۷ اذر تا ۶ اذر 😂

 18. مهسا طبری says:

  بانی جمعه خیلی کالاهای جذاب داشت فقط اینکه کاش میشد فیلتر قیمت هم داشت تا راحت بشه انتخاب کرد

 19. حسین حقیقت says:

  بلک فرایدی چه روزی است؟
  جمعه سیاه جمعه بعد از روز شکرگزاری است. بلک فرایدی ۲۰۲۳ (black friday 2023 ) ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳ معادل با جمعه ۳ آذر خواهد بود. این روز یعنی ۲۴ نوامبر، آغاز حراج بلک فرایدی است که عموما تا آخرین ساعات روز طول می‌کشد.

 20. نیلوفر اکبرشاهی says:

  در بلک فرایدی از کجا خرید کنیم؟ بهترین و هیجان انگیزترین انتخاب برای خرید در بلک فرایدی در ایران سایت بانی مد است. البته باید بگوییم در آسیا هم سایت علی بابا، آمازون امارات و ترکیه و بسیاری سایت های دیگر همانند آمازون آمریکا، بلک فرایدی را با تخفیف‌های باورنکردنی برگزار می کنند.

 21. محمد says:

  عالیه تخفیف ها دمتون گرم 😍😍😍

 22. جهانگیر says:

  تخفیف‌ها روی محصولات خوبه ولی زود تموم میشن تعداد رو افزایش بدید لطفا

 23. رضا says:

  لطفا دیگه با این روش تخفیف نزارید،
  مردم شعور بالایی دارن، جنس ۱ تومنی رو میزنید ۳ تومن بعدش تخفیف ۶۰٪ روش میزنید آخرش میشه ۱،۲۰۰ ، تمامی اجناستون با وجود تخفیف، بالاتر از بازار هستش.
  قضاوت رو میزارم برای وقتی که مردم مثل من تحقیق کردن

 24. ناشناس says:

  اینا همش میخوان فرهنگ وتاریخ آمریکا رو جایگزین فرهنگ وتاریخ خودمون کنند والا تخفیفی درکار نیست و اینقدر طوطی وار نباشید

 25. ناشناس says:

  بلک فرایندی
  از کجاس وچرا
  یعنی ایران و ایرانی فقط باید ظاهر بین غرب باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shape

پربازدیدترین مطالب

مطالب تصادفی

بلک فرایدی Black Friday
2 آذر 1402
/
336,439 بازدید

بلک فرایدی ۱۴۰۲ تا ۹۰ درصد تخفیف تمام شد

فهرست مطالب

حراج جمعه سیاه، بلک فرایدی شروع شد

با نزدیک شدن به آذر ماه  سوالاتی مانند: حراج جمعه سیاه چیست؟ یا حراج بلک فرایدی چیست؟ پرسیده می‌شود. اما به راستی حراج بلک فرایدی چیست؟ برای پاسخ به این سوال لازم است سفری به تاریخچه‌ی حراج جمعه سیاه داشته باشیم.

 یکی از فرهنگ و رسوم کشور آمریکا، روز بلک فرایدی (Black Friday) است که به رسم هر سال، پس از مراسم روز شکرگزاری و پیش از عید کریسمس و سال نو، تمام فروشگاه‌ها و برندهای مطرح دنیا، محصولات خود را با چندین درصد تخفیف شگفت‌انگیزی به فروش می‌گذارند. در واقع طبق رسم و رسوم آمریکایی‌ها اولین روز پس از روز شکرگزاری که خود یک جشن و تعطیلاتی رسمی در ایالات متحده است، به عنوان روز خرید برای کریسمس تلقی می‌شود که امروزه تحت عنوان بلک فرایدی شهرت جهانی یافته است. در روز حراج جمعه سیاه تمامی فروشگاه‌ها در سراسر ایالت متحده آمریکا آماده خدمت رسانی بوده و تمامی کالا‌های خود را با تخفیف بسیار بالایی به فروش می‌رسانند.

حتی در این روز برخی از فروشگاه‌ها کار خود را زودتر آغاز کرده و به محض پایان روز شکرگزاری فعالیت خود را شروع می‌کنند حراج بزرگ جمعه سیاه در ایران نیز تحت عنوان جمعه سیاه رواج یافته است و بسیاری از فروشگاه‌ها به خصوص فروشگاه اینترنتی بسیاری، از محصولات خود را تحت عنوان تخفیف بلک فرایدی سال ۲۰۲۳ ارائه می‌دهند. در حراج جمعه سیاه ، بانی مد نیز اکثر محصولات پرفروش خود را از جمله لباس مردانه، لباس زنانه، کیف، کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی و… با تخفیفات بسیار بالایی ارائه می‌دهد.

بلک فرایدی چه زمانی است؟

در پاسخ به این سوال که بلک فرایدی چه زمانی ست؛ باید گفت تاریخ حراج جمعه سیاه درست یک روز پس از تاریخ جشن شکرگزاری که در آخرین پنجشنبه‌ی ماه نوامبر برگزار می‌شود، آغاز خواهد شد. بنابراین تاریخ بلک فرایدی در هر سال با سال قبل متفاوت است.

در نتیجه تاریخ حراج جمعه سیاه ۲۰۲۳ در ایران و در تقویم سال ۱۴۰۲ برابر با جمعه ۳ آذر است.

ساعت شروع بلك فرايدي یا همان جمعه سیاه در بانی مد که به اسم بانی جمعه شناخته می شود از ۲۷ آبان شروع شده و تا ۶ آذر ماه ۱۴۰۲ ادامه دارد.

تاریخ بلک فرایدی امسال

حراج جمعه سیاه در دنیا از چه اهمیتی برخوردار است؟

با توجه به اینکه در کشورهای خارجی حراج جمعه سیاه  پیش از سال نو قرار دارد و فروشگاه‌ها و برندها محصولات خود را با تخفیف قابل توجهی به فروش می‌رسانند، بسیاری از مردم دنیا سعی می‌کنند خرید سال نو و هدایای خود را در روز حراج سیاه تهیه کنند تا هزینه‌های خود را به صورت قابل توجهی کاهش دهند. در ایران نیز اگرچه این روز در آذرماه قرار دارد، اما با توجه به اینکه قیمت محصولات برخی از فروشگاه‌ها و برندها با توجه به نوسان نرخ دلار ممکن است افزایش یابد، بسیاری از مردم سعی می‌کنند خرید زمستانی و حتی بهاره یا محصولات الکترونیکی و مایحتاج خود را در حراج جمعه سیاه تهیه کنند.

حراج جمعه سیاه در سال‌های اخیر چندان مرسوم نبود، اما با این حال بسیاری بر این باورند که فروشگاه بامیلو، اولین فروشگاه اینترنتی بود که تخفیفات حراج بزرگ جمعه سیاه  را در میان فروشگاه‌های ایرانی مرسوم کرد. از این رو در سال‌های اخیر بسیاری از فروشگاه‌های اینترنتی، همچون بانی مد، محصولات خود را با تخفیف قابل توجهی برای مشتریان خود ارائه می‌دهند تا مردم ایران نیز از تخفیف‌های حراج black friday  بی‌بهره نمانند و خریدهای عید و سال نو خود را با هزینه‌ی کمتری تهیه کنند.

 

بلک فرادی 2023

 

حراج جمعه سیاه و تعطیلات میلیون دلاری در دنیا!

تعطیلات عید شکرگزاری تا دوشنبه سایبری، رکورد بیشترین خرید و فروش محصولات در دنیا شکسته می‌شود که به این تعطیلات، تعطیلات میلیون دلاری می‌گویند. طبق آمار و ارقام به‌دست آمده، با توجه به گسترش و پیشرفت شبکه‌های اجتماعی و تبادل اطلاعات مردم با یکدیگر، فروش محصولات به صورت حضوری و اینترنتی بیشتر شده است.

 

به طوری که در حراج  black friday سال ۲۰۱۶ آمریکا، فروش محصولات در حدود ۴٫۳ میلیارد دلار، در سال ۲۰۱۷ فروش محصولات در حدود ۵ میلیارد دلار و در سال ۲۰۱۸ فروش محصولات در حدود ۵٫۹ میلیارد دلار تخمین زده شده است که پیش‌بینی می‌شود، با وجود قرنطینه همگانی در دنیا، این آمار تغییر کند و فروش اینترنتی امسال، رکورد فروش آنلاین هر سال و حتی فروش حضوری را بزند!

 

حراج جمعه سیاه

دوشنبه سایبری چیست؟

حرف از دوشنبه سایبری شد، بد نیست کمی از این دوشنبه طلایی در دنیای مدرن صحبت کنیم! با وجود گسترش و پیشرفت فضای مجازی و افزایش تمایل افراد به خرید اینترنتی، در سال ۲۰۰۵ که چندان خرید اینترنتی در میان مردم مرسوم نبود، برخی از فروشگاه‌های اینترنتی معروف آمریکا، برای جلب توجه و اعتماد بیشتر مشتریان، دوشنبه سایبری یا مجازی را ارائه دادند.

دوشنبه سایبری به اولین دوشنبه پس از حراج بزرگ جمعه سیاه می‌گویند که در این روز خرده فروش‌های آنلاین، همچون آمازون، ای‌بی، علی‌بابای ‌چین و والمارت محصولات خود را با تخفیف قابل توجهی به فروش می‌رسانند. ناگفته نماند که برخی از این فروشگاه‌ها همچون فروشگاه آمازون، در دو روز سال، یعنی بلك فرايدي و سایبرماندی فروش ویژه دارند.

بلک فرایدی (Black Friday) در کشورهای دیگر چگونه است؟

در سال ۲۰۱۸، به طور رسمی ۱۲۹ کشور در مراسم حراج جمعه سیاه شرکت کردند که با فعالیت ایران و ۲۹ کشور دیگر که برخی از فروشگاه‌ها در آن شرکت می‌کنند، این آمار به ۱۵۹ کشور رسید! با این حال شاید برایتان جالب باشد که برخی از برندهای لوکس دنیا همچون گوچی و شنل به دلایل خاص خود در حراج black friday شرکت نمی‌کنند، چرا که آن‌ها ترجیح می‌دهند مشتریان ثروتمند و خاص خود را داشته باشند!

 

جمعه سیاه 1401

 

چگونگی برگزاری بلک فرایدی ۲۰۲۳ در ایران

درست است که بلک فرایدی یک فرهنگ آمریکایی است اما و برخلاف تصور بسیاری، در قاره آسیا نیز غوغایی به پا است! گروه علی بابای چین که یک خرده فروش معروف در آسیا است، در رتبه یک فروش جمعه سیاه قرار دارد و پس از آن فروشگاه Sales و Amazon نیز مورد توجه قرار دارند.  طبق آمار و ارقام، فروش اینترنتی جمعه سیاه از دوشنبه سایبری بیشتر است و به نظر می‌رسد تکرار نام بلک فرایدی در دنیا باعث شده که افراد این روز را بیشتر و بهتر از سایبرماندی بشناسند و در این روز خرید آنلاین را تجربه کنند. مرکز خرید آنلاین بانی مد نیز هر سال در روز  بلک فرایدی سال ۲۰۲۳ تخفیف‌های ویژه‌ای را ارائه می‌دهد که تمامی خریداران بدون نیاز به مراجعه حضوری و با صرف کمترین هزینه می‌توانند تمامی محصولات برند را با تخفیف ویژه‌ حراج سیاه خریداری کنند. امسال نیز در بلک فرایدی ۱۴۰۲ منتظر شما خواهیم بود. 

جمعه سیاه 2023

یک هفته جمعه بانی مد چگونگی خرید در بلک فرایدی ۱۴۰۲

امسال به رسم هر سال، بسیاری از آنلاین شاپ‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی همچون بانی مد، هوای مشتریان خود را دارد و محصولات را با قیمت پایین به فروش می‌رساند. بنابراین اگر در این روزها نگران هزینه‌های خود هستید، حراج جمعه سیاه فرصت مناسبی است که هر آن چه که می‌خواهید را با قیمت مناسب تهیه کنید.

بنابراین در بلك فرايدي ۱۴۰۲ با یک تیر چند نشان می‌زنید: در شلوغی و ترافیک نمی‌مانید، در آلودگی هوا حضور ندارید، نگران بیماری کرونا و شلوغی نخواهید بود، حافظ سلامت خود و خانواده‌تان هستید و در هزینه‌های خود به صورت قابل توجهی صرفه‌جویی خواهد کرد.

بنابراین جمعه سیاه، مهم‌ترین جمعه‌ی هر سال خواهد بود و شما نیز می‌توانید با خرید آنلاین، از کسب‌و‌کارهای ایرانی نیز حمایت کنید تا در روزهای سخت نیز به راه خود ادامه دهند و شما نیز در سلامت و آرامش در خانه بمانید.

 

فروشگاه بانی مد

سیاجمعه بانی‌مد

فروشگاه آنلاین بانی‌مد نیز چند سالی است که کمپین‌های خود را در این تاریخ با جدیت دنبال می‌کند کمپین‌ جمعه سیاه بانی‌مد که به بانی جمعه مشهور است، امسال نیز مانند سال‌های پیش سروصدای زیادی به پا کرده‌ است.

 

جمعه سیاه بانی مد نیز هر سال برگزار می‌شود و تاریخ شروع و پایان آن به همراه تخفیف‌های ویژه بلک فرایدی به همگان اعلام خواهد شد. مرکز خرید آنلاین بانی مد این فرصت را فراهم کرده است تا شما عزیزان بتوانید کالای مورد نظر خود را همراه با اطلاعات دقیق و تصاویر واقعی محصول مشاهده کنید و بدون نیاز به صرف زمان زیاد برای خرید حضوری در روز بلك فرايدي از تخفیف‌های ویژه این روز برخوردار شوید.

 

در انتها…

از شما بابت همراهی تا انتهای این مقاله سپاسگزاریم. 

به امید دیدار مجدد شما

 

نظرات 33

 1. آیت قدیری says:

  آدرس کجاست اصلا معلوم نیست لطفا درست تبلیغ کنید

  • هیئت تحریریه بانی مد says:

   آیت قدیری عزیز به دلیل گذشت حراج لینک های خرید رو برداشتیم چون همونطور که گفته شده حراج جمعه سیاه بانی مد و بیشتر فروشگاه های اینترنتی در بازه زمانی ۴ آذر الی ۱۰ آذر به اتمام رسیده و این حراج تنها یکبار در سال اتفاق می افتد.

  • مهدی says:

   وای این هیجان به ساعتتون خیلی باحاله خدایی من خودم کشتم دگ انقد چکش میکنم

 2. م م says:

  سلام و عرض ادب،
  وقت‌تون به خیر، صرفا خواستم با ارسال پیام ازتون قدردانی کنم. هم شما در تحریریه بانی‌مگ و هم عزیزان بخش لجستیک و ارسال و و و.. در بانی‌مد. سلام‌رسان حقیر باشید‌. تو این چندوقت که تجربه آشنائی و خرید ازتون داشتم، لذت بردم حقیقتا و گاها حتی شگفت‌زده شدم. بس که (بلانسبت) همکاران‌تون در حوزه فروشنده‌های اینترنتی گنجشک رنگ و قالب من (نوعی) و امثال من کرده‌ان که وقتی خرید اینترنتی می ‌کنم و می‌بینم نه تنها جنس خریداری شده عین تصویر، که حتی بهتر از معرفی و تصورم هست، لازم دونسته و می‌دونم که هم خداقوتی گفته و هم ازتون تشکر کرده باشم. دست مریزاد، عزیزان.
  مانا باشید و موفق و مهم‌تر از همه، سلامتِ سلامتِ سلامت.
  ارادتمند، یاهو.

 3. ناشناس says:

  سلام
  عالی هستید شما
  امسال چه تخفیفی دارید؟؟؟
  منتظریم

  • تحریریه بانی مگ says:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از نظر شما
   تخفیف‌های امسال داخل سایت و اینستاگرام بانی مد اطلاع رسانی خواهد شد.

 4. صبا قدیمی says:

  خدایی من پارسال خیلی با حراج بانی مد حال کردم اصلا فوق العاده تخفیفاش عالی بود بی صبرانه منتظر بلک فرایدی امسال بانی مد هستم

 5. مجيد آقايي says:

  سلام و درود
  بانى مد تنها فروشگاه اينترنتى است كه من و خانواده ام رضايت كامل داريم اهم نقاط قوت بانى مد عبارتنداز ١- انطباق كامل تصاوير اجناس با خود كالا ٢- ارسال مناسب و به كارگيرى افراد مجرب و مودب در تحويل كالا٣- دسترسي آسام به سايت با روش ساده ٣- تخفيفهاى دوره اى مناسب نظير يك خريد يك هديه و يا بازيها و بلك فرايدى ٤- پاسخگويي مناسب همكاران بانى مد در قسمت ارتباطات
  هر چند اين نقاط قوت وجود دارد اما نقاط ضعف بانى مد به نظر حقير عبارتنداز از ١- قيمت هاى بالا بر روى برخي برنجها نظير جوتى جينز و جين وست( هر چند با دادن تخفيفهاى مثلا يك خريد يك هديه قيمتها تقريبا متناسب ميگردد)٢- ندادن امتيازات خاص به مشتريان وفادار و پرخريد مثلا دادن تخفيفهاى ثابت ساليانه به مشتريان وفادار ٣- اضافه كردن برندهاى بيكيفيت در دوسال به ويژه سال اخير
  با تمام اين نقاط ضعف ، بانى مد تنها فروشگاه اينترنتى است كه در مقايسه با ساير فروشگاههاى اينترنتى ، صادقانه تر، با كيفيت تر و مشترى مدار بوده و من و خانواده ام قريب به ٧٠ سفارش از آن خريد كرده ايم.
  موفق و پيروز باشيد

  • تحریریه بانی مگ says:

   مشتری گرامی ضمن تشکر از توجه و اهمیت شما به بانی مد و ارائه نظرات در خصوص پیشرفت بانی مد.
   – در خصوص قیمت های محصولات، قابل ذکر است قیمت محصولات از طرف تامین کننده مستقیم کالا مشخص می‌شود و بانی مد در این خصوص دخالتی نمی‌تواند داشته باشد.
   – در خصوص تخفیف به مشتریان وفادار ، شایان ذکر است در حال حاضر با خرید از وب سایت بانی مد، درصدی از مبلغ پرداختی در کیف پول شما شارژ و در خرید های بعد قابل استفاده خواهد بود.همچنین به مشتریانی که در بازه زمانی مشخصی از بانی مد خرید داشته اند کد تخفیف تعلق گرفته و پیامک میگردد.
   – در خصوص برند های متفاوت، با توجه به افزایش تنوع محصولات به طبع تنوع برند نیز اتفاق می‌افتد و همچنین در حال افزایش برندهای با کیفیت نیز می‌باشیم.
   با تشکر مجدد از توجه شما و همچنین منتظر شنیدن پیشنهاد های موثر شما از راه های ارتباطی دیگر نیز هستیم.

   • مجيد آقايي says:

    سلام و عرض ادب
    با تشكر از پاسخگويي شما
    در خصوص مشتريان وفادارى كه همواره بانى مد را به عنوان منبع خريد وتهيه لباس و ملزومات خويش انتخاب ميكنند يك تخفيف دايم در طول سال در نظر بگيريد مثلا بالاى بيست سفارش با مبلغ ده ميليون تومان يك درصد مشخص مثلا ٥ درصد و چهل سفارش با مبلغ سي مليون ٦ و ٥٠ سفارش با بيست مليون تومان را ده درصد تخفيف قائل شويد تا تفاوت بين مشتريان دايم و غير دايم شما داراى معنى مشخص شود

 6. افسانه says:

  میگم جمعه سیاه تو ایران خیلی معنایی نداره چون جنسو با قیمت بالاتر یه تخفیف خوب میدن ک هم مشتری وسوسه یشه هم خیلی روز فروشنده ها سیاه نشه. امیدوارم بانی مد اینکارو با مشتریاش نکنه!

 7. پریسا says:

  خیلی ذوق دارم واسه امسال بی صبرانه منتظرم اخه پارسال خیلی باحال بود😍😎

 8. رها says:

  بلك فرايدي باني مد كيهههه؟ منتظريم

  • تحریریه بانی مگ says:

   بلک فرایدی بانی مد شروع شد می تونید از تخفیف های فوق العاده امسال استفاده کنید.

 9. آرزو says:

  امیدوارم امسال اجناس خوبی رو بشه از بانی مد خرید

  • تحریریه بانی مگ says:

   حتما بانی مد رو دنبال کنید با تخفیف های بلک فرایدی ۲۰۲۱ بانی مد شگفت زده خواهید شد.

 10. محمدی says:

  باسلام،ضمن تقدیرازخوبیها ، بهتراست. بانی مد بعنوان پل ارتباطی بین مردم و…..نقش خودرا پررنگترنماید،فروشگاههارابه فروش بیشتر ترغیب کند،نه سودبیشتر،چراکه این کار ازطریق بانی مد به نحو احسن امکان پذیراست،درنظرگرفتن وضعیت اقتصادی مردم در زمان فعلی ! مطمینادراینده اعتماد و اعتبار بیشتری به همراه دارد سپاس

 11. آیدا says:

  امسال هم بانی مد تخفیف زیاد رو میزاره رو محصولات جین وست؟

 12. حق گو says:

  کاش منصف و عادل بودید اولا کارمندان خودتون کامنت نمیزاشتند و به به و چه چه سایتتون رو نمی‌کردند

  از طرفی اگر کسی نقدی میکنه، شهامت داشته باشید مثل دیجی کالا تایید کنید.

  اگر از دیجی و مدیسه بد میگید شرافت داشته باشید بگید بله ما تبلیغ منفی کردیم نرید از شهروند شکایت کنید.

  من هرگز از مجموعه متقلب بانی مد حتی دستمال کاغذی هم نخواهم خرید. داشتم درباره بلک فرایدی سرچ میکردم که وارد سایتتون شدم.

  ولی واقعا نفرت برانگیز هستید.

  و لعنت الله علی قوم الظالمین

  • تحریریه بانی مد says:

   سلام وقت شما بخیر
   تمامی کامنت ها از جمله تعریف یا انتقاد پذیرفته میشه

 13. بهاد says:

  دوبل قیمت زدید و بعد ۵۰٪ تخفیف زدید؟

 14. علی says:

  سلام لطفاً حداقل دو روز باشه با تخفیفات زباد

 15. حق گو says:

  تحریریه بانی مد

  سلام

  این چیزی که نوشتید رو من قبول ندارم، که فرمودید ههمه کامنتها تایید میشود، اکثر کامنتهای منفی رو پاک میکنید!

  دربارۀ کالاها هرچی نقد نوشتم یه مواردی رو شاید یک مدت تایید کرده باشید، ولی بعد یه مدت پاک کردید. ولی از کامنتهای مثبت و منصفانه من دارید سود کسب میکنید.

  من به شخصه بابت خرید از بانی مد برای خودم متاسفم و به آقای طاهر پور، خانم غلامی و خانم عابدی بگید که هرگز حلالشون نمیکنم،

  علاوه براینکه بسیاری از کالاهاتون یک بار مصرف و به درد نخور بود، احترام به مشتری و اخلاق مداری اصلا تو بانی مد هیچ جایگاهی نداره.

  مرد با شرافت منم که بابت جعل خانم غلامی شکایت نکردم، این همه ایشون توهین کردند، تهمت زدند، ولی باز هم غیرتم قبول نکرد یه دختر بچهه که حتی سواد دفاع از خودش رو هم نداره رو ببرم اسیر دادگاه و پاسگاه کنم. از جمله توهینی که سر عقاید شخصی من کردند، یا تهمت مزاحمت دین من بر گردن بانی مد هست و اگر شما به آخرت اعتقاد ندارید، باید بگم من اعتقاد تام دارم و نون شما آغشته به حرام است چرا که با فریب و نیرنگ با مشتری برخورد میکنید. به ویژه خانم غلامی فردی بسیار متقلب و بی اخلاق هستند.
  هزینه ای که کردم و خریدهایی که کردم از بانی مد صدقه سر خودم و خانواده ام، ولی بی اخلاقی ها و توهین و تهمت هاتون اصلا قابل قبول نیست.

  ببینم این کامنت بالاخره تایید میشود یا مثل وقتی که تو چت میگیم چرا محصول آرایشی بهداشتیتون تاریخ گذشته بوده، باز بلاک میکنید یا بازهم میخواهید توهین کنید و تهمت بزنید!

  به هرحال دین من بر گردن شماست، هم مادی و هم معنوی. والا تیشرت خریدم از شما، کالا دو مرتبه پوشیدم و یک بار شستم، از لارج تبدیل شده به مدیوم! آخه این چه اجناس بونجلی هست که شما به مردم تحمیل میکنید؟ شرم آوره به خدا . از ۱۰۰ درصد خرید که حدود شاید ۵۰ تا خرید بوده شاید ۳۰ درصد نسبتا رصایت بخش بوده باشه.

  امیدوارم شهامت تایید کامنت رو داشته باشید و همانظور که فرمودید همه کامنتها تایید میشوند، تایید کنید.

 16. بابک says:

  بی نظیر هستید
  عاشقتونم
  ❤❤❤

 17. ناشناس says:

  اشتباه بجا ۲۷ ابان نوشتید از ۲۷ اذر تا ۶ اذر 😂

 18. مهسا طبری says:

  بانی جمعه خیلی کالاهای جذاب داشت فقط اینکه کاش میشد فیلتر قیمت هم داشت تا راحت بشه انتخاب کرد

 19. حسین حقیقت says:

  بلک فرایدی چه روزی است؟
  جمعه سیاه جمعه بعد از روز شکرگزاری است. بلک فرایدی ۲۰۲۳ (black friday 2023 ) ۲۴ نوامبر ۲۰۲۳ معادل با جمعه ۳ آذر خواهد بود. این روز یعنی ۲۴ نوامبر، آغاز حراج بلک فرایدی است که عموما تا آخرین ساعات روز طول می‌کشد.

 20. نیلوفر اکبرشاهی says:

  در بلک فرایدی از کجا خرید کنیم؟ بهترین و هیجان انگیزترین انتخاب برای خرید در بلک فرایدی در ایران سایت بانی مد است. البته باید بگوییم در آسیا هم سایت علی بابا، آمازون امارات و ترکیه و بسیاری سایت های دیگر همانند آمازون آمریکا، بلک فرایدی را با تخفیف‌های باورنکردنی برگزار می کنند.

 21. محمد says:

  عالیه تخفیف ها دمتون گرم 😍😍😍

 22. جهانگیر says:

  تخفیف‌ها روی محصولات خوبه ولی زود تموم میشن تعداد رو افزایش بدید لطفا

 23. رضا says:

  لطفا دیگه با این روش تخفیف نزارید،
  مردم شعور بالایی دارن، جنس ۱ تومنی رو میزنید ۳ تومن بعدش تخفیف ۶۰٪ روش میزنید آخرش میشه ۱،۲۰۰ ، تمامی اجناستون با وجود تخفیف، بالاتر از بازار هستش.
  قضاوت رو میزارم برای وقتی که مردم مثل من تحقیق کردن

 24. ناشناس says:

  اینا همش میخوان فرهنگ وتاریخ آمریکا رو جایگزین فرهنگ وتاریخ خودمون کنند والا تخفیفی درکار نیست و اینقدر طوطی وار نباشید

 25. ناشناس says:

  بلک فرایندی
  از کجاس وچرا
  یعنی ایران و ایرانی فقط باید ظاهر بین غرب باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

MicrosoftTeams-image (3)

جدیدترین مطالب مد و فشن را دنبال کنید!

© کلیه حقوق متعلق به سایت بانی‌مد می‌باشد