خرید کاپشن و بارانی مردانه چرم و اسپرت

لطفا منتظر بمانید

خرید اینترنتی کاپشن و بارانی مردانه

خرید کاپشن مردانه : کاپشن، کت تک، بارانی، بادگیر و ... از انواع مدل های جدید کژوال کوتاه، بلند، شمعی، کتان، پر، چرم، زیپ دار، دکمه ای، کاپشن آستین حلقه ای، کلاه دار، بی کلاه و... از فروشگاه اینترنتی بانی مد.

کاپشن مردانه : راهنمای خرید و انتخاب بهترین کاپشن

خرید کاپشن و انتخاب کاپشن مناسب، اساسا بر انتخاب و توجه به دو آیتم استوار است :

رویه یک لایه محافظ و گاها ضد آب، برای کاپشن، بارانی و لباس های زمستانی است. اما رویه، همان طور که گفته شد، صرفا یک لایه است که در گرمایش بدن نقشی ندارد.
در مناطق متفاوت، با آب و هوای گوناگون، توجه به کیفیت رویه، با شدت و ضعف متفاوتی انجام می شود.
مثلا اگر در منطقه ای با آب و هوای معتدل زندگی می کنید که هوا خیلی سرد نمی شود اما غالبا بارانی است، یک کاپشن یا بارانی با رویه ی ضد باد و باران، از ضروری ترین لباس هایتان خواهد بود.
اما اگر در نواحی سرد و خشک زندگی می کنید، با توجه به سرمای شدید این مناطق، این مورد اهمیتی نداشته و بیشتر عایق های حرارتی یک کاپشن مورد توجه قرار می گیرند.

گرمایی که لباس برای بدن شما ایجاد می کند، به لایه های عایق موجود در زیر رویه بستگی دارد نه خود رویه !
بدون توجه به نوع عایق بندی، عملکرد آن ها یکسان است، عایق ها حرارت بدن شما را در خود محبوس می کنند تا به وسیله ی آن، شما را گرم نگه دارند.
هر چه ضخامت و کیفیت این عایق بیشتر باشد، گرم تر خواهید ماند.

سه نوع کلی از عایق کاپشن و لباس های زمستانی وجود دارد :

مدل کاپشن مردانه

انواع مختلفی از لباس زمستانه در بازار وجود دارند، از کاپشن های بلند و شیک تا مدل های پفی برای ماجراجویی در فضای باز. با توجه به نوع آب و هوای منطقه‌ای که در آن زندگی می کنید، کاپشن مناسب برای شما می‌تواند تعیین شود. هر کجای ایران که هستید، آگاهی از نیازهایتان و مشخصات فنی کاپشن ها شما را در انتخاب و مدیریت هزینه هایتان یاری خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع کاپشن از مقاله راهنمای انتخاب کاپشن استفاده کنید.
  اما به طور کلی این نوع از لباس زمستانی به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند :

کاپشن‌های تکنیکال یا ورزشی به طور کلی به منطور استفاده در موقعیت‌های خاص طراحی و تولید شده اند. برای مثال برخی از انواع این محصولات برای انجام حرکات خاص ورزشی ایده‌آل هستند. 

در تولید مدل های کژوال، بیشتر بر راحتی، استایل، گرمایش، حفاظت بدن در برابر آب و هوا و کمتر بر وزن و ابعاد تمرکز می شود. با اینکه این نوع از کاپشن ها معمولا سنگین تر اند، اما برای فعالیت های روزمره بیرون از خانه مانند استفاده در محل کار مناسب هستند و همچنین این لباس های کژوال، ممکن است ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته باشند ویژگی‌هایی مانند جیب های داخلی برای موبایل، کلاه های جدا شدنی با حاشیه ی خز و... . اما با این حال کاپشن های کژوال به هیچ عنوان برای موقعیت های خاص و ورزشی توصیه نمی شوند.

نمایش بیشتر