خرید کاپشن مردانه ، بارانی و کت تک

لطفا منتظر بمانید

کاپشن مردانه ، بارانی و کت تک از انواع مدل های جدید + عکس و قیمت

خرید کاپشن مردانه : کاپشن، کت تک، بارانی، بادگیر و ... از انواع مدل های جدید کژوال کوتاه، بلند، شمعی، کتان، پر، چرم، زیپ دار، دکمه ای، کاپشن آستین حلقه ای، کلاه دار، بی کلاه و... از فروشگاه اینترنتی بانی مد.

کاپشن مردانه : راهنمای خرید و انتخاب بهترین کاپشن

خرید کاپشن و انتخاب کاپشن مناسب، اساسا بر انتخاب و توجه به دو آیتم استوار است :

رویه یک لایه محافظ و گاها ضد آب، برای کاپشن، بارانی و لباس های زمستانی است. اما رویه، همان طور که گفته شد، صرفا یک لایه است که در گرمایش بدن نقشی ندارد.
در مناطق متفاوت، با آب و هوای گوناگون، توجه به کیفیت رویه، با شدت و ضعف متفاوتی انجام می شود.
مثلا اگر در منطقه ای با آب و هوای معتدل زندگی می کنید که هوا خیلی سرد نمی شود اما غالبا بارانی است، یک کاپشن یا بارانی با رویه ی ضد باد و باران، از ضروری ترین لباس هایتان خواهد بود.
اما اگر در نواحی سرد و خشک زندگی می کنید، با توجه به سرمای شدید این مناطق، این مورد اهمیتی نداشته و بیشتر عایق های حرارتی یک کاپشن مورد توجه قرار می گیرند.
در هر صورت، مقاله " اصول پوشیدن لباس زمستانی چند لایه " اطلاعات فوق العاده ای در رابطه با رویه ها به دست می دهد.

گرمایی که لباس برای بدن شما ایجاد می کند، به لایه های عایق موجود در زیر رویه بستگی دارد نه خود رویه !
بدون توجه به نوع عایق بندی، عملکرد آن ها یکسان است، عایق ها حرارت بدن شما را در خود محبوس می کنند تا به وسیله ی آن، شما را گرم نگه دارند.
هر چه ضخامت و کیفیت این عایق بیشتر باشد، گرم تر خواهید ماند.

سه نوع کلی از عایق کاپشن و لباس های زمستانی وجود دارد :

مدل کاپشن مردانه

انواع مختلفی از کاپشن مردانه در بازار وجود دارند، از کاپشن های بلند و شیک تا کاپشن های پفی برای ماجراجویی در فضای باز. علاوه بر اینکه مطلب " راهنمای 0 تا 100 انتخاب بهترین کاپشن " می تواند بسیار کمک کننده باشد، با توجه به تنوع آب و هوا، بهترین کاپشن و بارانی برای آب و هوای شمال ایران، کاملا متفاوت از یک کاپشن ایده آل برای مردم مرکز ایران خواهد بود. هر کجای ایران که هستید، آگاهی از نیازهایتان و مشخصات فنی کاپشن ها شما را در انتخاب و مدیریت هزینه هایتان یاری خواهد کرد. اما کاپشن ها به دو دسته ی کلی تقسیم می شوند :

کاپشن های ورزشی به طور کلی یک ابزار فنی، امکاناتی خاص متناسب با موقعیتی خاص را در اختیار کاربر قرار می دهد. کاپشن فنی یا ورزشی نیز امکانات خاصی را برای حرکات و موقعیت های ورزشی خاص برای کاربر فراهم می آورد. ویژگی های خاص این نوع از کاپشن ها، طراحی شده در جهت ارتقاء کیفیت و راحتی در همان موقعیت ها و فعالیت های ورزشی است.

در تولید مدل های کژوال، بیشتر بر راحتی، استایل، گرمایش، حفاظت بدن در برابر آب و هوا و کمتر بر وزن و ابعاد تمرکز می شود. با اینکه این نوع از کاپشن ها معمولا سنگین تر اند، اما برای فعالیت های روزمره ی بیرون از خانه بسیار مناسب اند، فعالیت هایی مانند رفتن به محل کار و همچنین کاپشن های کژوال، ممکن است ویژگی های منحصر به فرد خود را داشته باشند. جیب های داخلی برای موبایل، کلاه های جدا شدنی با حاشیه ی خز و . اما با این حال کاپشن های کژوال به هیچ عنوان برای موقعیت های فنی توصیه نمی شوند.

نمایش بیشتر