خرید کمربند مردانه

لطفا منتظر بمانید

انواع کمربند مردانه

کمربند یکی از مرسوم‌ترین اکسسوری‌هایی است که به طور معمول مورد استفاده قرار می‌گیرد. کمربندها به طور کلی به دو مدل رسمی و اسپرت تقسیم می‌شوند. به طوریکه معمولا کمربندهای رسمی به همراه شلوارهای رسمی پارچه‌ای و کمربندهای اسپرت به همراه شلوارهای جین مورد استفاده قرار می‌گیرند. عموما کمربندهای رسمی با استفاده از چرم طبیعی و یا مصنوعی تولید می‌شوند. 

جدای از بحث زیبایی محصول که کاملا به سلیقه افراد بستگی دارد، سطح کیفی این محصول را به دو عامل می‌توان مرتبط دانست، جنس سگک و بند محصول.


کمربند چرم طبیعی و مصنوعی

چرم محبوب‌ترین جنس در تولید کمربند به حساب می‌آید. دوام و ماندگاری بالا، انعطاف‌پذیری مناسب، مقاومت در برابر سایش و البته ظاهر شکیل و زیبا مهم‌ترین دلایل استفاده از این ماده در تولید کمربند است. امروزه برندهای معتبری همچون مارال چرم، چرم مشهد و جین وست به طور گسترده اقدام به تولید این محصولات می‌کنند.

سگک کمربند

عامل مهم دیگری که مشخص کننده کیفیت کمربند است، جنس و نوع آبکاری سگک می‌باشد. به عبارت دیگر استفاده از آلیاژ محکم و ضد سایش و آبکاری مقاوم در برابر خوردگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. 

کمربند کتان یا پارچه‌ای

نوع دیگری از کمربند که معمولا با شلوار جین و استایل کژوال و اسپرت مورد استفاده قرار می‌گیرد، کمربند کتان یا پارچه‌ای است. این نوع نیز در رنگ‌ها و استایل‌های متنوعی تولید شده و در واقع به نسبت کمربند چرم، انواع بیشتری دارند. 

خرید اینترنتی کمربند مردانه

فروشگاه آنلاین بانی مد، با تهیه انواع کمربندهای چرم و اسپرت، امکان خرید اینترنتی آنها را برای شما فراهم کرده است.

نمایش بیشتر