خرید جدیدترین ژاکت، پلیور، لباس‌های بافتنی زنانه، جلیقه، پانچو و رویه

لطفا منتظر بمانید

خرید لباس بافت، ژاکت، پلیور، رویه، پانچو زنانه

همه ساله با ورود به فصل سرما و رواج لباس‌های زمستانی، انواع متنوع لباس‌های بافتنی نیز به عنوان یکی از مهمترین انواع این نوع از پوشاک مورد استفاده قرار می‌گیرد. پلیور و ژاکت دو نوع اصلی لباس بافت هستند که با استفاده از الیاف متنوع و در مدل‌های گوناگون تولید می‌شوند. جنس یک پلیور تعیین کننده میزان گرما، دوام و حتی نرمی و راحتی آن است. عموما پلیورها از موادی مانند نخ‌پنبه، پشم و کشمیر تهیه می‌شوند. در ادامه ویژگی‌های هر یک از انواع پلیور یا ژاکت زنانه را بررسی خواهیم کرد.

پلیور زنانه نخ‌پنبه Cotton Sweater

شاید بتوان نخ‌پنبه را به عنوان رایج‌ترین ماده اولیه در بافت پلیورها نام برد. یک بافت زنانه با جنس نخ‌پنبه، سبک، راحت و بدون ایجاد واکنش آلرژیک خواهد بود. این نوع پلیورها در آب و هوای نه چندان سرد مورد استفاده می‌گیرند. زمانی که این پلیور‌ها را به تن می‌کنید، بهتر است مراقب رطوبت باشید، چرا که نخ‌پنبه جاذب رطوبت است.

پلیور زنانه پشمی Wool Sweater

پشم در پلیور، مانند پر در کاپشن، گرمای بسیار قابل توجهی ایجاد می‌کند. در واقع گرم‌ترین نوع پلیور، پلیور پشمی است، چنان که بسیاری از خریداران، آن را صرفا مناسب آب و هوای بسیار سرد می‌دانند. البته کیفیت‌های متفاوتی از لباس‌های پشمی با تراکم مختلفی تولید می‌شوند که در شدت و ضعف گرمای تولید شده موثرند. از نقاط ضعف یک لباس بافت پشمی می‌توان به امکان ایجاد آلرژی اشاره کرد. 

ژاکت زنانه کشمیر Cashmere Sweater

کشمیر، یکی از متریال‌های مورد استفاده در تولید ژاکت و پلیور است که از پشم بز ساخته می‌شود. لطافت و نرمی این الیاف، به اندازه‌ای است که از پلیورهای کشمیری با عنوان " پلیورهای لوکس " یاد می‌کنند.

با توجه به الیاف خاصی که در تولید لباس‌های بافتنی مورد استفاده قرار می‌گیرد، نحوه نگهداری و شستشوی صحیح آنها بسیار حساس و مهم است. توجه به موارد زیر می‌تواند عمر مفید این لباس‌های زمستانی را به شدت افزایش دهد. 

برچسب شستشو

بهترین توصیه، پیروی از برچسب روی لباس است. اگر روی برچسب لباستان نوشته شده "خشک‌شویی شود" یا " شستشوی دستی " ، آن را جدی بگیرید!

توصیه‌های عمومی و مهم

خیساندن و شستشوی ملایم و دستی پلیور در آب سرد به مدت کمتر از 30 دقیقه بهترین توصیه برای اکثر پلیور‌ها خواهد بود. همچنین از فشار دادن مدور که برای گرفتن آب لباس انجام می‌شود، برای پلیور‌ها به شدت اجتناب کنید.

خشک کردن

برای خشک کردن پلیورتان هرگز عجله نکنید و اجازه دهید تا به آرامی، به صورت طبیعی و در سطحی صاف خشک شود.

محل نگهداری

بهتر است پلیور را در جایی نگهداری کنید که از حشراتی مانند بید و موریانه و تغییرات دمایی شدید محفوظ باشد. مکان‌های خشک و خنک بهترین گزینه برای نگهداری از این لباس‌ها هستند.

آویختن ممنوع

هرگز لباس بافت خود را از جایی آویزان نکنید، چرا که جاذبه زمین و زمان دست به دست هم می‌دهند تا بافت آن را نابود کنند. با آویختن پلیور، زمان زیادی لازم نیست تا جای آویز را روی آن ببینید.

خرید اینترنتی ژاکت و پلیور زنانه

فرشگاه آنلاین بانی مد با تهیه انواع لباس زمستانی از جمله مدل‌های مختلف ژاکت و پلیور  و بلوز بافتنی زنانه، امکان خرید اینترنتی مطمئن آنها را برای شما فراهم کرده است. 

نمایش بیشتر