خرید جدیدترین ژاکت، پلیور، لباس‌های بافتنی زنانه، جلیقه، پانچو و رویه

لطفا منتظر بمانید

پلیور، ژاکت ، جلیقه ، رویه ، پانچو و لباس‌های بافتنی زنانه

خرید لباس بافت زنانه شامل پلیور و ژاکت یقه اسکی، یقه گرد، یقه هفت، اسپرت، ساده و طرح داراز برندهای جین وست، بالنو، جوتی جینز، ساموئل اند کوین و ... در فروشگاه اینترنتی لباس بانی مد.

انواع پلیور زنانه

جنس یک پلیور زنانه می‌تواند مهم‌ترین معیار نه تنها برای دوام، بلکه برای میزان حرارتی که برای بدن فراهم می‌کند، باشد. عموما پلیورها از موادی مانند نخ – پنبه، پشم و کشمیر تهیه می‌شوند. در ادامه ویژگی های هر یک از انواع پلیور یا ژاکت زنانه را بررسی خواهیم کرد.

شاید بتوان نخ – پنبه را به عنوان رایج‌ترین ماده اولیه در بافت پلیورها نام برد. یک پلیور زنانه با جنس نخ – پنبه، سبک، راحت و بدون ایجاد واکنش آلرژیک خواهد بود. این نوع پلیورها در آب و هوای نه چندان سرد مورد استفاده می‌گیرند. زمانی که این پلیور‌ها را به تن می‌کنید، بهتر است مراقب رطوبت باشید، چرا که نخ – پنبه جاذب رطوبت است.

پشم در پلیور، مانند پر در کاپشن، بیانگر کیفیت بالایی از ایجاد گرما در بدن است. گرم‌ترین نوع پلیور، پلیور پشمی است، چنان که بسیاری از خریداران، آن را مناسب آب و هوای مناطق معتدل‌تر نمی‌دانند. البته کیفیت‌های متفاوتی از لباس‌های پشمی با تراکم متنوعی تولید می‌شوند که در شدت و ضعف گرمای تولید شده موثرند. از نقاط ضعف یک پلیور پشمی از انواع پلیور زنانه، می توان به ایجاد واکنش آلرژیک در بسیاری از افراد اشاره کرد.

کشمیر، یکی از انواع پلیور زنانه است که از پشم بز ساخته می‌شود. لطافت و نرمی این الیاف، به اندازه‌ای است که از پلیورهای کشمیری با عنوان " پلیورهای لوکس " یاد می‌کنند.

شستشوی پلیور و ژاکت

بهترین توصیه، پیروی از برچسب روی لباس است. اگر روی برچسب لباستان نوشته شده "خشک شویی شود" یا " شستشوی دستی " ، آن را جدی بگیرید!

خیساندن و شستشوی ملایم و دستی پلیور در آب سرد به مدت کمتر از 30 دقیقه بهترین توصیه برای اکثر پلیور‌ها خواهد بود. همچنین از فشار دادن مدور که برای گرفتن آب لباس انجام می‌شود، برای پلیور‌ها به شدت اجتناب کنید.

برای خشک کردن پلیورتان هرگز عجله نکنید و اجازه دهید تا به آرامی، به صورت طبیعی و در سطحی صاف خشک شود.

نگهداری پلیور و ژاکت 

بهتر است پلیور را در جایی نگهداری کنید که از حشراتی مانند بید و موریانه و تغییرات دمایی شدید محفوظ باشد. مکان‌های خشک و خنک بهترین گزینه برای نگهداری از این لباس‌ها هستند.

هرگز پلیور خود را از جایی نیاویزید، چرا که جاذبه زمین و زمان دست به دست هم می‌دهند تا بافت آن را نابود کنند. با آویختن پلیور، زمان زیادی لازم نیست تا جای آویز را روی آن ببینید.


خرید ژاکت، جلیقه ، پانچو و رویه زنانه

انواع ژاکت، جلیقه، پانچو و رویه عموما به عنوان لباس هایی شیک که می توانند کانون توجه استایل شما باشند مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع از البسه عموما برای روزهای نسبتا سرد پاییز و یا بهار مناسب بوده و استایلی نیمه رسمی به شما می دهند. 

نمایش بیشتر