کفش پاشنه بلند زنانه

لطفا منتظر بمانید

انواع کفش پاشنه بلند زنانه : اداری، مجلسی و ... + عکس و قیمت

خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند اداری و مجلسی با انواع پاشنه های مربعی، فلر، سوزنی، 3، 5 و 7 سانتی متری و ... در انواع چرم طبیعی و مصنوعی از برندهای چرم مشهد، درسا، کاکتوس و ... با ضمانت اصالت و با تخفیف ویژه در حراج ها از فروشگاه اینترنتی بانی مد.

انواع کفش پاشنه بلند

کفش‌های پاشنه بلند از منظر فشن، به صورت تخصصی انواع زیادی را شامل می‌شوند که از گذشته تا امروز وارد چرخه‌ی مد شده و از آن خارج شده‌اند مدل‌هایی مانند پاشنه پامپ، لژدار، پاشنه فرانسوی و ... . این مدل‌ها به همراه عکس در مقاله‌ی " انواع کفش پاشنه بلند " آمده‌اند.
اما در این میان، آنچه در زندگی روزمره‌ی بانوان مصطلح‌تر است و بیش‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد، کفش‌های پاشنه بلندی هستند که در دو دسته‌ی کلی‌تر کفش پاشنه بلند اداری و کفش پاشنه بلند مجلسی جای می‌گیرند.


کفش پاشنه بلند اداری

کفشی پاشنه دار است که در عین حال از یک راحتی نسبی نسبت به دیگر پاشنه بلندها برخوردار است. استایل کفش‌های پاشنه‌دار اداری به شکلی است که به اندازه‌ی انواع دیگر، جلب توجه نمی‌کنند.
کفش‌های پاشنه یکسره و آکسفوردهای پاشنه‌دار از انواع معمول کفش‌های پاشنه‌دار اداری هستند.


کفش پاشنه بلند مجلسی

امروزه اغلب، کفش پاشنه بلند مجلسی، به کفش‌های پامپ وStilettos اطلاق می‌شود. این کفش‌ها در رنگ‌ها، طرح‌ها، جنس‌ها و جلوه‌های بسیار متنوع روانه‌ی بازار می‌شوند.

نمایش بیشتر