خرید کفش پاشنه بلند

لطفا منتظر بمانید

خرید اینترنتی انواع کفش پاشنه بلند مجلسی و اداری زنانه

فروشگاه آنلاین بانی مد امکان خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند اداری و مجلسی با انواع پاشنه های مربعی، فلر، سوزنی، 3، 5 و 7 سانتی متری و ... در انواع چرم طبیعی و مصنوعی از برندهای چرم مشهد، کاکتوس و ... با ضمانت اصالت، سلامت محصول و امکان بازگشت کالا برای شما فراهم کرده است.

کفش پاشنه بلند مجلسی

یکی از انواع کفش‌ها که در کمد هر خانمی جای مخصوصی دارد، کفش پاشنه بلند است. این نوع کفش‌ها که عموما به عنوان کفشی مجلسی و رسمی شناخته می‌شوند دارای انواع مختلفی می‌باشد که با استایلهای مختلف ست می‌شوند.

اما برخلاف تصور اولیه کفش پاشنه بلند صرفا یک کفش رسمی و مجلسی نیست و امروزه مدل‌های راحت‌تری از این کفش‌ها نیز وجود دارد که در عین دارا بودن زیبایی و استایل شیک کفش‌های پاشنه دار، نسبتا راحت بوده و برای استفاده در محل کار و به شکل روزمره نیز مناسب هستند. 

مدل‌های کفش پاشنه‌دار زنانه

شاید با شنیدن عبارت " کفش پاشنه بلند " دو یا حداکثر سه مدل از انواع پاشنه به ذهن خطور کند، اما بر اساس مقاله " راهنمای 23 مدل انواع کفش پاشنه بلند زنانه "، تنوع در این حوزه باور نکردنی است! در ادامه، تیتر وار به این لیست اشاره می‌کنیم. برای مطالعه‌ی مفصل مقاله، به لینک آن در بالا مراجعه کنید.نمایش بیشتر