خرید کفش پاشنه بلند مجلسی و اداری

لطفا منتظر بمانید

انواع کفش پاشنه بلند مجلسی و اداری زنانه

خرید اینترنتی کفش پاشنه بلند اداری و مجلسی با انواع پاشنه های مربعی، فلر، سوزنی، 3، 5 و 7 سانتی متری و ... در انواع چرم طبیعی و مصنوعی از برندهای چرم مشهد، کاکتوس و ... با ضمانت اصالت و با تخفیف ویژه در حراج ها از فروشگاه اینترنتی بانی مد.

انواع کفش پاشنه دار

کفش‌های پاشنه دار از منظر فشن، به صورت تخصصی انواع زیادی را شامل می‌شوند که از گذشته تا امروز وارد چرخه‌ی مد شده و از آن خارج شده‌اند مدل‌هایی مانند پاشنه پامپ، لژدار، پاشنه فرانسوی و ... اما در این میان، آنچه در زندگی روزمره‌ی بانوان شناخته شده تر است و بیش‌تر مورد استفاده قرار می‌گیرد، کفش‌های پاشنه بلندی هستند که در دو دسته‌ی کلی‌تر کفش پاشنه بلند اداری و کفش پاشنه بلند مجلسی جای می‌گیرند.


کفش پاشنه بلند مجلسی

امروزه اغلب، کفش پاشنه بلند مجلسی، به کفش‌های پامپ وStilettos اطلاق می‌شود. این کفش‌ها در رنگ‌ها، طرح‌ها، جنس‌ها و جلوه‌های بسیار متنوع روانه‌ی بازار می‌شوند و به طور معمول برای استفاده در مهمانی ها و یا شرکت در مراسم های رسمی مناسب هستند. 


کفش پاشنه بلند اداری

کفشی پاشنه دار است که در عین حال از یک راحتی نسبی نسبت به دیگر پاشنه بلندها برخوردار است. استایل کفش‌های پاشنه‌دار اداری به شکلی است که به اندازه‌ی انواع دیگر، جلب توجه نمی‌کنند.
کفش‌های پاشنه یکسره و آکسفوردهای پاشنه‌دار از انواع معمول کفش‌های پاشنه‌دار اداری هستند.


خرید اینترنتی از بانی مد

فروشگاه اینترنتی بانی مد با تهیه این محصولات و اطلاعات مربوطه، امکان اطلاع از قیمت، مقایسه و خرید اینترنتی انواع کفش زنانه را برای مشتریان خود فراهم کرده است.  


نمایش بیشتر