خرید پیراهن مردانه اسپرت و رسمی

لطفا منتظر بمانید

پیراهن مردانه

شناخته‌شده‌ترین نوع لباس بالاتنه برای آقایان، پیراهن مردانه است. لباسی که علی‌رغم وجود استایل‌ها و طرح‌های متنوع در طی نیم قرن اخیر، همچنان قالب اصلی تقریبا یکنواختی دارد. پیراهن مردانه را می‌توان با تغییرات اندکی در محیط‌های مختلفی مورد استفاده قرار داد. در ادامه توضیحات مختصری درباره ویژگی‌های این لباس مردانه که در خرید آن باید مورد توجه قرار بگیرد، ارائه می‌کنیم. 

پیراهن مردانه مجلسی یا رسمی

رنگ‌های سنگین‌تر، طرح‌های ساده‌تر و آستین بلند معمولا مشخصه‌های پیراهن‌هایی است که به طور معمول در مجالس و مهمانی‌ها و یا محیط‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته رنگ‌های سفید و مشکی این نوع پیراهن معمولا محبوب‌تر از سایر رنگ‌ها هستند. برخی از انواع این نوع پیراهن امکان استفاده از دکمه سر دست را نیز دارند. امروزه از جهت تن‌خور و نوع دوخت انواع پیراهن مجلسی مردانه طیفی وسیع و متنوع را شامل می‌شود که می‌توان هر یک را با توجه به سلیقه و خواست افراد خریداری نمود.  

پیراهن اسپرت مردانه 

نوع دیگری از این پوشاک مردانه که به خوبی با انواع شلوار جین ست شده یا برای استفاده به همراه شلوارهای جذب و امروزی‌تر مناسب هستند، معمولا با عنوان پیراهن مردانه اسپرت شناخته می‌شوند، اگر چه این نام‌گذاری شاید صحیح نباشد. این پیراهن‌ها در طیف گسترده‌ای از طرح‌ها و رنگ‌ها مانند چهارخانه، گلدار، ساده، راه‌راه و ... طراحی و تولید و برای فروش عرضه می‌شوند. به لحاظ تن‌خور نیز اگر چه مدل‌های جذب محبوبیت بیشتری دارند، ولی مدل‌های آزاد‌تر نیز عرضه می‌شوند. 

انواع جدید پیراهن مردانه

در سال‌های اخیر و مطابق با طراحی‌های امروزی‌ دیگر شاید تفاوت چندانی میان مدل‌های رسمی و اسپرت پیراهن‌های مردانه نباشد و بسیاری از انواع پیراهن هر دو کاربرد را می‌توانند داشته باشند. این روند در سال 2020 نیز ادامه خواهد داشت. 

مواد اولیه با کیفیت

یکی از بهترین انتخاب‌ها در روزهای گرم تابستان استفاده از پیراهن نخی و خنک است. الیاف نخ‌پنبه به دلیل منافذ طبیعی که بر روی خود دارند موجب جریان یافتن هوا بر روی پوست شده و از ایجاد حساسیت و تعرق بیش از حد جلوگیری می‌کنند. البته این ویژگی نه فقط در فصل گرما بلکه در فصول سرد سال هم می‌تواند بسیار کمک کننده باشد. به همین جهت نخ‌پنبه مرسوم‌ترین نوع پارچه در تولید انواع این محصول است. بنابراین یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌هایی که در زمان خرید پیراهن مردانه باید مد نظر قرار بگیرد، الیاف تشکیل دهنده است. 

خرید اینترنتی پیراهن مردانه

فروشگاه آنلاین بانی مد ضمن تهیه انواع مختلف پیراهن مردانه یقه دیپلمات، آستین بلند، آستین کوتاه، نخی، اسپرت، مجلسی، چهارخانه، سفید، مشکی، رنگی و ... امکان خرید ساده و مطمئن آنها را برای شما فراهم کرده است. 

نمایش بیشتر