بوت و نیم بوت زنانه

لطفا منتظر بمانید

بوت زنانه

بوت و نیم بوت زنانه از جمله کفش های پرطرفدار بانوان در فصول سرد سال هستند. طی سال های اخیر این محبوبیت، دلیلی بیش از سرما و برف و باران دارد : مد و فشن ! 


انواع بوت زنانه

کفش یکی از مهم‌ترین ارکان هر استایل است و طبیعتا انتخاب مدلی درست از انواع بوت در فصول سرد، به اندازه انتخاب درست کفش در فصول دیگر اهمیت دارد. این مساله که کدام بوت‌ها رسمی‌تر هستند، با شلوار پارچه‌ای ست می‌شوند و کدام یک برای موقعیت‌های غیر رسمی به کار می‌روند و به شلوار‌های جین می‌آیند، مهم است و به صورت کامل در مقاله " 11 مدل بوت زنانه با چه لباس‌های ست می‌شوند؟ " بررسی شده است. در ادامه اشاره مختصری به انواع بوت زنانه خواهیم کرد :

بوتی غالبا چرم با پنل کشی در طرفین و قابلیت استفاده در هر موقعیت و ست شدن با انواع شلوار !

این نوع بوت زنانه، ظاهری ارتشی و مردانه را برای دوستداران این سبک به ارمغان می آورد. تیمبرلند از معروف‌ترین بوت‌های بندی است.

بوت زنانه سوارکاری دارای فرمی راحت و شیک برای استایل‌های خیابانی است که پیاده‌روی در فصول سرد را لذت‌بخش و ساده می‌کند. بوت سوارکاری معمولا ارتفاع تا زانو دارد و ساق را می‌پوشاند.

بوت زنانه آگ، همه عاشقان پوست و پشم را شیفته می‌کند. پوتینی با رویه‌ی ساده از پوست و داخلی گرم و پشمین !

این نوع از بوت زنانه ترکیبی است از زیره کفش و رویه ای که مانند جوراب به پا می چسبد. بوت جورابی به خوبی با لگ و شلوارهای جذب ست می شود.

بوت چانکی همان بوت‌هایی هستند که در زبان عامیانه به آن‌ها بوت پاشنه لژدار می‌گوییم.

بوت‌های پلاستیکی که مخصوص باران طراحی شده‌اند. در سال‌های اخیر رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی از بوت زنانه بارانی به بازار آمده است.

نمایش بیشتر