درباره بانی مد

مرکز خرید آنلاین بانی‌مد فعالیت خود را درزمینۀ پوشاک به‌صورت تخصصی از سال 1393 آغاز نمود و طی این سال‌ها توانسته ضمن همکاری با بیش از 500 برند ایرانی و بین‌المللی، در مسیر بهبود تجربۀ خرید آنلاین پوشاک در ایران گام بردارد. مهم‌ترین رسالت بانی‌مد بهبود کیفیت سبک زندگی است که رضایت اکثریت مشتریان گرامی از این فروشگاه اینترنتی گواهی بر این ادعاست؛ رضایتی که پشتوانه‌ای استوار برای تحقق دیگر اهداف بلندمدت بانی‌مد است.
حضور موفق بانی‌مد طی سال‌های اخیر در صنعت پوشاک، بر اساس بازاریابی مبتنی بر سلایق و فرهنگ پوشاک ایرانیان شکل‌ گرفته است. این موفقیت سبب شده تا برترین برندهای بازار ایران و جهان که ازنظر کیفیت و خدمات با استانداردهای بانی‌مد انطباق دارند، خواستار همکاری با بانی‌مد باشند و پس از شروع همکاری، همواره برترین کالاهای خود را با بهترین قیمت در این فروشگاه عرضه کنند.

delivery-truck.png

ارسال رایگان

کلیه سفارش‌ها با مبلغ خرید بالاتر از 500.000 تومان به‌صورت رایگان و در خریدهای کمتر از 500.000 تومان، با هزینه 29.000 تومان در شهر تهران و در خریدهای کمتر از 500.000 تومان برای مشتریان شهرستان‌ها مبلغ 25.000 تومان هزینه ارسال از طریق پست پیشتاز در نظر گرفته خواهد شد. هزینه ارسال سفارش از طریق تیپاکس برای خریدهای بالای 500.000 تومان به صورت رایگان بوده و در خریدهای کمتر از 500.000 تومان مبلغ 29.000 تومان به عنوان هزینه ارسال دریافت خواهد شد. هزینه ارسال سفارش از طریق بانی جت به صورت ثابت مبلغ 49.000 تومان می‌باشد. هزینه ارسال سفارش از طریق پست ویژه برای خریدهای بالای 500 هزار تومان به صورت رایگان بوده و در خریدهای کمتر از این مبلغ، 25.000 تومان به عنوان هزینه ارسال دریافت خواهد شد.

 shopping-bag.png

بهبود تجربۀ کاربری و خرید آسان

کارشناسان و طراحان بانی‌مد سعی کرده‌اند که کاربران نهایت لذت را از خرید خود ببرند. شما به‌راحتی می‌توانید در محصولات جستجو کنید و گروه‌های موردنظر خود را انتخاب یا محصولات را بر اساس ویژگی‌های مختلف فیلتر کنید.

return-box.png

ضمانت برگشت کالا

شما می‌توانید با توجه به شرایط بازگشت کالا تا 15 روز محصول خریداری‌شده را تعویض یا به بانی‌مد بازگردانید.

headphones.png

پشتیبانی آنلاین و تلفنی

کارشناسان پشتیبانی در واحد ارتباط با مشتریان، برای پاسخ به سؤالات و حل مشکلات، به‌صورت آنلاین به‌ویژه در باکس چت صفحات بانی‌مد و از طریق شماره 49215-021 در خدمت شما هستند.