خرید شومیز و بلوز زنانه شیک مجلسی و روزمره

لطفا منتظر بمانید

خرید انواع مدل‌های بلوز و شومیز زنانه و دخترانه 

از پرکاربردترین لباس های زنانه و دخترانه می توان به انواع بلوز و شومیز اشاره کرد، که با توجه به طرح، رنگ، جنس و کاربرد به انواع مختلف تقسیم می شوند. فروشگاه اینترنتی بانی مد به منظور تامین انواع سلیقه ها و پاسخگویی به نیازهای متنوع، طیف وسیعی از انواع بلوز و دامن و شومیز ساده، طرح دار، نخی، حریر، بلند، کوتاه، آف شولدرز، مجلسی و ... را برای کاربران خود فراهم کرده است. همچنین همکاری بانی مد با انواع برندهای معتبر داخلی و خارجی مانند جین وست، بالنو، جوتی جینز، ساموئل اند کوین، گارودی، آر ان اس ، سرژه و ... موجب وسیع تر شدن قدرت انتخاب کاربران شده است.

مدل شومیز حریر مجلسی

یکی از پرطرفدارترین مدل لباس زنانه، شومیز حریر است که در مدل شومیز حریر مجلسی، شومیز حریر گل‌دار، شومیز حریر آستین بلند، شومیز حریر تاپی و آستین کوتاه در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت در کمد خانم‌های با سلیقه و خوش لباس قرار می‌گیرد.
خانم‌ها می‌توانند این مدل شومیز مجلسی را در مهمانی و مناسبت‌های رسمی و نیمه رسمی بپوشند و استایل خود را با یک کفش مجلسی پاشنه بلند یا کفش تخت شیک و خاص کنند. آکسسوری‌ از جمله گردنبندهای رنگارنگ، ظریف و سنگین با این مدل لباس به خوبی سِت می‌شود. چرا که بافت حریر بسیار ساده است. همچنین کیف زنانه ساده به رنگ روشن از مدل‌های پرطرفدار امسال است که شما می‌توانید با شومیز حریر خود استفاده کنید


انواع مدل بلوز ریون زنانه و بلوز دامن شیک

انواع بلوز زنانه جدید در مدل‌های لمه، ریون، حریر، گیپور، بلوز دامن ست، بلوز سایز بزرگ و بلوز مجلسی مطابق با آخرین مدل‌های فشن 2019 با قیمت مناسب در حراج و تخفیف‌های ویژه در سایت بانی مد به فروش می رسد.

معرفی انواع مدل شومیز حریر مجلسی زنانه نمایش بیشتر