خرید پیراهن پسرانه بچگانه

لطفا منتظر بمانید

خرید انواع پیراهن بچگانه، پسرانه

خرید پوشاک برای کودکان از حساس‌ترین وظایفی است که والدین بر عهده دارند. یکی از مرسوم‌ترین انواع لباس‌های بچگانه، پیراهن پسرانه است که در محیط‌های مختلفی استفاده شده و دارای استایل‌های متنوعی است. به طور کلی با توجه به اینکه پیراهن مردانه معمولا استایلی بزرگ‌تر از سن واقعی برای پسر بچه‌ها به وجود می‌آورد، جذاب است. پیراهن‌های پسرانه نیز مانند مدل‌های مردانه عمدتا از نخ پنبه تولید می‌شوند. نخ پنبه طبیعی با توجه به منافذ ریزی که بر روی خود دارد، موجب جریان یافتن بهتر هوا بر روی پوست کودک شده، و از ایجاد حساسیت‌های پوستی و یا تعریق بیش از اندازه جلوگیری می‌کند. در واقع با توجه به حساست بیشتر کودکان باید در هنگام خرید و انتخاب پوشاک برای آنها توجه بیشتری به مواد اولیه لباس نمود. 

انواع پیراهن پسرانه نیز دارای استایل‌های متنوع اسپرت، رسمی، و کژوال هستند که با توجه به سلیقه کودک و والدین و البته فضای مورد نظر برای استفاده هر یک از آنها را می‌توان انتخاب نمود. آستین دیگر مشخصه‌ی اصلی است که پیراهن‌های بچه‌گانه با توجه به آنها دسته بندی می‌شوند و به طور کلی دو دسته آستین بلند و آستین کوتاه را شامل می‌شوند. 

خرید اینترنتی از بانی مد

فروشگاه آنلاین بانی مد طیف وسیعی از انواع پوشاک بچگانه از جمله پیراهن پسرانه را در مدل‌ها و طرح‌های متنوع تهیه و در اختیار شما قرار می‌دهد. 

نمایش بیشتر