خرید شلوار جین، لی مردانه

لطفا منتظر بمانید

شلوار جین مردانه


لباس جین نوعی لباس است که از پارچه دنیم (Denim) تولید می‌شود. از این نوع پارچه در تولید انواع لباس استفاده می‌شود ولی مرسوم‌ترین نوع آن شلوار جین است. نخستین سازندگان شلوار جین آبی ژاکوب دیویس، کالوین راجرز، و لوی استراوس(Levi's) در سال 1873 بودند. 
واژه جین یا جینز (Jeans) از واژهٔ فرانسوی bleu de Gênes به معنی (آبی ازجنوای ایتالیا) آمده است. جین مبدا فرانسوی و هندی دارد و برای نخستین بار لباس "ملوانان" از این جنس تهیه شد. ولی در دهه 1950 بود که خرید شلوار جین ابتدا در میان نوجوانان و سپس در میان همه مردم شایع شد.

شلوار لی مردانه

شلوار جین در ایران با نام شلوار لی هم شناخته می‌شود، که در واقع نام برندی آمریکایی است. اولین بار این نوع شلوار از تولیدات Lee وارد ایران شد و مردم این جنس را به نام این کمپانی شناختند. 

استایل‌های مختلف شلوار جین

علاوه بر دوام بالا، انواع شلوار لی در استایل‌های محبوب و متنوعی تولید می‌شود. این استایل‌ها امکان ست کردن این نوع شلوار با لباس‌های مختلفی را به افراد می‌دهد. شلوار جین مام استایل، جذب، راسته و اسکینی شناخته شده‌ترین انواع این محصول هستند. با استفاده از لینک آبی رنگ پایین می‌توانید راهنمایی‌های مفیدی برای خرید شلوار جین مناسب خود دریافت کنید. 

خرید اینترنتی شلوار جین مردانه

فروشگاه آنلاین بانی مد با تهیه انواع شلوار جین با استایل‌های مختلف، امکان اطلاع از ویژگی‌ها و خرید اینترنتی شلوار لی مردانه و زنانه را فراهم کرده است.

انواع مدل‌های شلوار جین مردانه و زنانه
نمایش بیشتر