خرید سویشرت و هودی زنانه

لطفا منتظر بمانید

خرید هودی و سویشرت زنانه و دخترانه

معتبرترین نظر درمورد شروع استفاده از انواع سویشرت، اینطور بیان می‌کند که این نوع لباس در قرن 15 میلادی و در اروپا ابداع شد. اولین نمونه‌های این لباس از پشم گوسفند تهیه می‌شد ولی در گذر زمان نخ‌پنبه و الیاف مشابه به مواد اولیه محبوب‌تری برای تولید این لباس تبدیل شدند. زمان زیادی طول کشید تا انواع هودی و سویشرت در ابتدای قرن بیستم به محبوبیت فراگیر دست پیدا کنند. در واقع بخشی از طبقه کارگر و یا ورزشکارانی که خواهان لباسی نسبتا گرم بودند که تهویه مناسبی داشته و چرخش و جریان هوا به خوبی در آن صورت بگیرد، موجب متداول شدن استفاده از این لباس در فصل سرما شدند. با گذر سال‌ها و رسیدن به دهه 60 و 70 میلادی، محبوبیت انواع استایل کژوال و غیر رسمی، عامل دیگری شد تا انواع هودی و سویشرت زنانه و مردانه جای ثابتی در فرهنگ پوشاک مردم کشورهای مختلف پیدا کند. 

انواع مختلف هودی و سویشرت زنانه و دخترانه

به طور کلی انواع متنوعی از این نوع پوشاک وجود دارد که متناسب با سلیقه افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. بسیاری از این انواع دارای کش در بخش سرآستین و کمر بوده که از ورود و نفوذ هوای سرد جلوگیری می‌کند. همچنین مدل‌های جلوبسته، زیپ‌دار، دکمه‌دار جیب‌دار و بلند این محصول نیز هر یک طرفداران خاص خود را دارد.
با ورود این مدل از پوشاک به کشور ما و نامگذاری آنها یک اشتباه ساده صورت گرفت که به تدریج کاملا فراگیر شد. این اشتباه در نامگذاری سویشرت و هودی بود، به طوری‌که که ما اغلب سویشرت را لباسی کلاه‌دار می‌دانیم یا حتی از ترکیب سویشرت کلاه‌دار به منظور اشاره به این نوع لباس استفاده می‌کنیم. در صورتی‌که این ترکیب به طور کل اشتباه بوده و نام صحیح این نوع لباس هودی است. به عبارت دیگر هودی که فارسی شده hooded sweatshirts است، به هر نوع سویشرت دارای کلاه گفته می‌شود. اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تفاوت این دو نوع لباس و تعریف دقیق هر یک به دست آورید از لینک زیر استفاده کنید.

تفاوت هودی و سویشرت در چیست؟

مدل‌های جدید سویشرت و هودی

یکی از ویژگی‌های این لباس بهاره، تنوع بالا و ارائه مدل‌های جدید در سال‌های مختلف است. که معمولا دارای طراحی جدید در یقه، آستین یا رنگ‌های اصلی می‌باشد. 

خرید اینترنتی هودی و سویشرت زنانه و دخترانه

فروشگاه اینترنتی بانی مد با تهیه انواع مختلف این نوع لباس بهاره، امکان اطلاع از ویژگی‌ها و قیمت و خرید آنلاین انواع هودی و سویشرت زنانه را فراهم کرده است. 

نمایش بیشتر