خرید سویشرت و هودی زنانه

لطفا منتظر بمانید

 جدیدترین مدل‌های سویشرت و هودی زنانه و دخترانه

خرید سویشرت و هودی زنانه و دخترانه جدید و اسپرت به صورت اینترنتی، در مدل‌های جلوباز و بسته، بلند و کوتاه، کلاه دار، جیب دار و زیپ‌ دار از برندهای متنوع جین وست، بالنو، جوتی جینز، ساموئل اند کوین و ... در فروشگاه اینترنتی لباس بانی مد.

انواع سویشرت و هودی زنانه

سویشرت و هودی لباس‌هایی به شکل گرمکن یا بلوز هستند که برای استایل‌های کژوال و ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. سویشرت یک لباس سَبُکِ محافظ در برابر گرما و در عین حال راحت است. این لباس معمولا با بندی در قسمت کمر و سرآستین‌های کشی، گرمای بدن را حفظ می‌کند. سویشرت‌ها علاوه بر اینکه راحت و گرم هستند، بسیار انطباق پذیرند و شما محدودیتی در استایل‌دهی به آن‌ها نخواهید داشت. علاوه بر این‌ها مدل کلاه دار این لباس که معمولا با نام هودی شناخته می شود، برای موقعیت‌های سردتر بسیار مناسب است. بسیاری از انواع هودی زنانه، دارای یک یا دوجیب کاربردی هستند که می‌تواند برای حمل وسایل ریز یا گرم نگه‌داشتن دست، مورد استفاده قرار گیرد. 

3 مدل هودی زنانه و دخترانه

انواع مدل هودی زنانه و مردانه به 3 دسته پلیوری، جلو باز و نیم‌زیپ تقسیم می‌شوند که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

مدل هودی زنانه پلیوری، یک بلوز ضخیم، جلوبسته و کلاه دار است. این مدل سویشرت، شُل و مقداری گشاد بوده و معمولا بندی برای تنظیم کلاه دارد.

مدل هودی جلو باز، معمولا با زیپی در وسط بسته می‌شود. این مدل سویشرت، نسبت به مدل قبلی، تن‌خوری متناسب و معمولی دارد.

اگرچه هودی نیم‌زیپ یک مدل متدوال نیست، اما گزینه خوبی است. این مدل سویشرت، دارای زیپی است که از کلاه شروع شده و تا سینه ادامه می‌یابد.

                                                                                                                                                 تفاوت میان هودی و سویشرت در چیست؟   
نمایش بیشتر