خرید سویشرت زنانه و دخترانه

لطفا منتظر بمانید

انواع سویشرت زنانه

انواع سویشرت، لباس‌هایی به شکل گرمکن یا بلوز و دارای کلاهی متصل هستند که برای استایل‌های کژوال و ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. سویشرت یک لباس سَبُکِ محافظ در برابر گرما و در عین حال راحت است. این لباس معمولا با بندی در قسمت کمر و سرآستین‌های کشی، گرمای بدن را حفظ می‌کند. سویشرت‌ها علاوه بر اینکه راحت و گرم هستند، بسیار انطباق پذیرند و شما محدودیتی در استایل‌دهی به آن‌ها نخواهید داشت. علاوه بر این‌ها، کلاه این لباس، برای موقعیت‌های سردتر بسیار مناسب است. بسیاری از انواع سویشرت زنانه، دارای یک یا دوجیب کاربردی هستند که می‌تواند برای حمل وسایل ریز یا گرم نگه‌داشتن دست، مورد استفاده قرار گیرد.

3 مدل سویشرت زنانه

انواع مدل سویشرت‌ زنانه و مردانه به 3 دسته پلیوری، جلو باز و نیم‌زیپ تقسیم می‌شوند که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.


مدل سویشرت زنانه پلیوری، یک بلوز ضخیم، جلوبسته و کلاه دار است. این مدل سویشرت، شُل و مقداری گشاد بوده و معمولا بندی برای تنظیم کلاه دارد.


مدل سویشرت جلو باز، معمولا با زیپی در وسط بسته می‌شود. این مدل سویشرت، نسبت به مدل قبلی، تن‌خوری متناسب و معمولی دارد. سویشرت جلو باز برای استایل‌های لایه‌ای بسیار مناسب است که در ادامه در مورد آن بیش‌تر توضیح خواهیم داد.


اگرچه سویشرت نیم‌زیپ یک مدل متدوال نیست، اما گزینه خوبی است. این مدل سویشرت، دارای زیپی است که از کلاه شروع شده و تا سینه ادامه می‌یابد.

نمایش بیشتر