خرید کاپشن، بارانی و پالتو زنانه جدید و شیک

لطفا منتظر بمانید

جدیدترین مدل‌های پالتو، بارانی و کاپشن  زنانه

خرید پالتو، بارانی و کاپشن زنانه و دخترانه از انواع مدل های بلند، کوتاه، پر، فوتر، شمعی، کتان، آستین حلقه ای، پشمی، چرم و ... به صورت اینترنتی از برند های خارجی و ایرانی جین وست ، بالنو ، جوتی جینز ، ساموئل اند کوین، چرم مشهد، پرانا و ... با تخفیف ویژه در حراج ها، در فروشگاه اینترنتی لباس بانی مد.

خرید پالتو زنانه ، کاپشن و بارانی : راهنمای انتخاب بهترین لباس زمستانی

پالتو زنانه در ایران بسیار محبوب است و به همین دلیل همه ساله مدل های جدیدی از این لباس زمستانه طراحی، تولید و وارد بازار می شود. دلیل این محبوبیت این است که استایلی کلاسیک و رسمی را همراه با گرمای قابل قبولی برای خانم ها فراهم می کند. استایلی که این لباس ایجاد می‌کند برای استفاده در فضاهای متفاوت از مهمانی گرفته تا محیط کار مناسب است. 

درست است که پالتو ها محبوبند اما معایبی نیز دارند، پالتو ها خیلی گرم نیستند، ضد آب نیستند و خیس می شوند. دقیقا اینجاست که کاپشن زنانه وارد عمل می شود که مبحث آن کمی متفاوت تر است.
بهترین کاپشن را چگونه انتخاب کنیم؟ بهترین جنس برای کاپشن یا یک لباس زمستانی خوب کدام است؟

این ها سوالاتی هستند که هنگام خرید آنها یا زمانی که کاپشن هایمان به اندازه کافی گرم نیستند، در ذهنمان شکل می گیرند. برای پاسخ به این سوال ها بهتر است ابتدا تعاریفی دقیق و اختصاصی برای کاپشن و بارانی داشته باشیم تا بدانیم که دقیقا باید به دنبال چه چیزی باشیم !

کاپشن لباسی است متشکل از 3 لایه آستر، عایق حرارتی و رویه ! بیایید از خارجی ترین لایه آغاز کنیم : تصمیم گیری برای میزان کیفیت این جزء از کاپشن و میزان هزینه ای که برای آن پرداخت می کنید، کاملا به موقعیتی که کاپشن را برای آن تهیه می کنید، بستگی دارد. طیف گزینه ها بسیار وسیع است و از رویه های کاملا قابل تنفس و ضد آب آغاز شده و به رویه های بدون قابلیت تنفس و جاذب آب ختم می شود. البته توجه داشته باشید که رویه در واقع محافظ اصلی الیاف داخل خود، یعنی عایق حرارتی است ! حجم، جنس و کیفیت الیاف استفاده شده در این لایه، ضامن میزان گرمایی است که احساس می کنید. به طور خلاصه بدانید که گران ترین کاپشن های دنیا از پر ( کرک ) تشکیل شده اند. آستر لایه ای است که ما بین شما و عایق حرارتی قرار می گیرد که معمولا ظریف و نازک است تا گرمای بدن را به عایق منتقل نماید.

انتخاب بارانی زنانه

در مورد تاریخچه بارانی جالب است بدانید این محصول هم مثل بسیاری از نوآوریهای تاریخ از دل صنایع نظامی بیرون آمده است. توماس بربری (بنیانگذار برند Burberry) در سال 1879 پارچه ای ضد آب برای یک افسر انگلیسی تولید کرد که بعدها مورد توجه افسران و ارتش انگلستان قرار گرفت. کاربردی بودن این لباس موجب شد تا بعد از ارتش در میان عموم مردم نیز محبوب شود. امروزه این لباس در انواع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد که از محبوب ترین آنها می توان به بارانی کلاسیک، بارانی کتی و پالتو بارانی اشاره کرد. 

همچنین ما در بلاگ بانی مد مقاله ای کاملا کاربردی به منظور راهنمایی خرید انواع کاپشن تهیه کرده ایم که از طریق لینک راهنمای خرید انواع کاپشن و بارانی می توانید مطالعه بفرمایید.

نمایش بیشتر