خرید ساعت مچی مردانه

لطفا منتظر بمانید

خرید اینترنتی انواع مدل های ساعت مچی مردانه

خرید اینترنتی انواع ساعت مچی مردانه از مدل های جدید رسمی، دایو، اسپرت و مسابقه ای، خلبانی و ... : انواع ساعت های مچی عقربه ای / آنالوگ و دیجیتال، کلاسیک و اسپرت با بندهای چرم و فلزی، از برندهای کاسیو، جین وست، آیس واچ، دیزل، فسیل، امپوریو آرمانی و ... با تخفیف ویژه در حراج ها ، در فروشگاه اینترنتی بانی مد.

ساعت مچی مردانه : راهنمای انتخاب و خرید انواع مدل ساعت مچی مردانه


ساعت‌ مچی مردانه بر اساس استایل و مدل طراحی، به 5 دسته تقسیم می شود : مدل‌های متنوعی که می توانید آن‌ها را متناسب با نیازهای روز و فشن، با لباس‌هایتان ست کنید. انواع ساعت مچی مردانه بر اساس استایل عبارتند از ساعت رسمی، فیلد، دایو، خلبانی و مسابقه.


ساعت مچی رسمی Dress Watches

ساعت مچی رسمی مردانه، معنای کامل سادگی و زیبایی است. این ساعت ها غالبا به گونه ای ساده، صاف و ظریف طراحی شده اند که دست و پا گیر نباشند، پر زرق و برق نیستند و به گونه ای متفاوت، به دلیل سادگی، شیک و کلاسیک بودنشان جلب توجه می کنند.


ساعت مچی فیلد Field Watches

منشاء طراحی ساعت مچی مردانه فیلد این است که افسران ارتش نیاز به ساعت هایی کابردی با قابلیت خوانایی بالا، حتی در شب داشتند تا بتوانند حمله ها را با دقت زمانی بالایی ترتیب دهند. مشخصه اصلی این مدل ساعت مچی، دکمه ای است در کناره ساعت که افسران ارتش با بیرون کشیدن آن، ثانیه ها را با یک زمان مرجع تنظیم می کردند تا خمله ای دقیق داشته باشند. ساعت مچی مردانه فیلد، دارای ظاهری راف Rough و در عین حال شیک و کاربردی است.


ساعت مچی دایو Dive Watch

ساعت مچی مردانه دایو یا غواصی، همان گونه از نامش پیداست، ساعتی است که برای غواصان طراحی شده است. طراحی اولیه این ساعت ها همواره پیشروترین‌ها در ساعت‌های ضدآب بوده اند. مشخصه اصلی ساعت های دایو، حلقه مدرج و چرخانی است که روی قاب قرار دارد و به غواص کمک می کند تا زمان ماندن در زیر آب را اندازه بگیرد. ست کردن این مدل از ساعت مچی مردانه با استایل‌های روزمره و رسمی می تواند ظاهری ایده آل برایتان خواهد ساخت.


ساعت مچی خلبانی Pilot / Aviator Watches

ساعت مچی مردانه خلبانی، برخلاف دیگر مدل‌های ساعت مردانه، فرم و شکل مشخصی ندارد اما از ویژگی های اصلی آن می توان به صفحه ای با قابلیت خوانایی بالا و کورنوگراف اشاره کرد که خلبانان بتوانند با آن مسافت و میزان سوخت مصرفی را اندازه بگیرند. اندازه و ظاهر روزمره‌ی ساعت های خلبانی، آن ها را برای استایل های روزمره مناسب می کند اما استفاده از آن برای استایل های رسمی و ملاقات های اداری، مانند کت و شلوار جالب نخواهد بود.


ساعت مچی مسابقه Racing / Driving Watches

ساعت مچی مردانه مسابقه، ساعتی با امکانات پیشرفته کورنوگراف و دورسنج یا تاکومتر است که به مسابقه دهندگان ماشین سواری این امکان را می دهد تا مواردی مانند مسافت طی شده و سرعت را اندازه بگیرند. این مدل از ساعت مردانه، معمولا با رنگ های روشن و متضاد با حال و هوای هیجانی ورزشی و مسابقه ای طراحی می شود. این ساعت ها برای استایل‌ها و موقعیت‌های کژوال و اسپرت فوق العاده خواهند بود.

نمایش بیشتر