خرید ساعت مچی زنانه

لطفا منتظر بمانید

ساعت مچی زنانه : راهنمای انتخاب و خرید انواع مدل ساعت مچی زنانه

ساعت‌های مچی بر اساس نوع مکانیزم استفاده شده و سازوکار حرکتی به 3 دسته تقسیم می شوند : انواع مکانیکی، اتوماتیک و کوارتز ! اما انواع ساعت مچی زنانه در مدل‌های متنوعی متناسب با نیازهای روز و فشن، توسط برندهای مشهور دنیا طراحی و تولید می شوند.

ساعت مچی اتوماتیک Automatic Watch

ساعت مچی اتوماتیک، خودکار یا نبضی، ساعتی وابسته به انرژی جنبشی حاصل از حرکات روزمره شماست و نیاز به باتری یا کوک ندارد. اما مراقبت از این نوع ساعت مچی بسیار مشکل است، چرا که به دلیل چرخدنده های ظریف داخلی، باید از هر گونه گرد و خاک و محیط های پر تنش دور بمانند. قیمت ساعت مچی اتوماتیک به خاطر طراحی ظریف، منحصر به فرد و تاریخی، بسیار گران است.ساعت مچی مکانیکی Mechanical Watch

ساعت مچی مکانیکی دقیقا مانند ساعت مچی اتوماتیک از چرخدنده های ظریف و مکانیزمی پیچیده تشکیل شده که بسیار هیجان انگیز است. اگر تصویری از پدربزرگتان که هر روز ساعت خود را کوک می کرد، در ذهن دارید، قطعا او صاحب یکی از مدل های ساعت مچی مکانیکی بوده است. این ساعت نیاز به کوک روزانه دارد تا به حیات خود ادامه دهد.ساعت مچی کوارتز Quartz Watch

کوارتز دقیق ترین، مقاوم ترین و ارزان ترین ساز و کاری است که تا کنون برای ساعت مچی مهندسی شده است. ساعت مچی کوارتز، با استفاده از باتری انرژی خود را تامین می کند و به دلیل ساختار ساده و قیمت مناسبی که دارد، قابلیت تهیه آن برای اقشار مختلف جامعه فراهم است. در حال حاضر، ساعت مچی کوارتز فراوان‌ترین نوع ساعت است و اکثریت ساعت های دنیا از این نوع هستند.

ساعت مچی دیجیتال Digital Watch

ساعت های دیجیتال به جای عقربه از نمایشگر دیجیتال استفاده می کنند و معمولا فعالیت پیشرانه آنها نیز به شکل الکترونیکی است. این ساعت ها از ابتدای دهه 70 میلادی به شکل انبوه تولید شد و در سال های بعد به محبوبیت زیادی دست یافت. امروزه نیز همچنان این ساعتها از محبوبیت قابل توجهی برخوردار بوده و مورد استقاده قرار می گیرند. 

ساعت مچی ورزشی Sport Watch

ساعت های ورزشی به شکل تخصصی به منظور اندازه گیری و گزارش عملکرد بدن (نظیر نبض) تولید شده است. این ساعت ها بسته به نوع و میزان امکانات خود می توانند فاکتورهای مختلفی را نمایش داده و در بهینه سازی عملکرد ورزشی افراد نقش داشته باشند. البته امروز برخی از ساعت های ورزشی امکان اتصال به گوشی هوشمند را دارند. به طور کلی با توجه به پیشرفت ساعت های ورزشی و هوشمند مرز میان این دو نوع ساعت نیز بسیار کم رنگ شده و در انواع پیشرفته معمولا عملکردهای مشترک زیادی میان این دو محصول وجود دارد.

ساعت مچی هوشمند Smart Watch

جدیدترین نوع ساعت که دارای امکانات بسیار زیادی نیز می باشد ساعت هوشمند می باشد. این ساعت ها امکان اتصال به تلفن های هوشمند با سیستم عامل های مختلف مانند ios و Android داشته و برخی از عملکردهای تلفن هوشمند را می توان به وسیله آنها انجام داد. این گجت پوشیدنی در اتصال با تلفن هوشمند و یا به طور جداگانه می تواند اپلیکیشن های مخصوصی را اجرا کرده و اطلاعات بسیاری از جمله نحوه عملکرد بدن را گزارش دهد. 

خرید اینترنتی از بانی مد

فروشگاه اینترنتی بانی مد نیز با تهیه این محصولات، امکان اطلاع از ویژگی‌ها، مقایسه و خرید اینترنتی انواع ساعت زنانه را برای شما فراهم کرده است.

نمایش بیشتر