خرید عینک آفتابی، دودی مردانه

لطفا منتظر بمانید

انواع مدل های عینک آفتابی مردانه

مشخصات و قیمت خرید انواع مدل های جدید عینک آفتابی مردانه ، عینک دودی اصل از برند های مختلف با شیشه های رنگی و ساده ، در مدل ها و رنگ های متنوع فریم شامل گربه ای ، گرد ، مدل ریبن و ... همه و همه در فروشگاه اینترنتی بانی مد.

استایلی متفاوت با یک عینک آفتابی برای آقایان

مدت‌هاست که عینک مردانه از یک ابزار محافظت چشم فراتر رفته و به یک اکسسوری خاص برای ایجاد یک استایل منحصر به فرد به کار می رود.

مراقبت از عینک دودی

زمانی که لنز عینک را پاک می‌کنید، گرد و غباری که بر آن نشسته، می‌تواند موجب ایجاد خراش روی لنز شود. به همین دلیل قبل از پاک کردن لنز عینک، حتما آن را آبکشی نمایید.

برای پاک کردن عینک حتما از پارچه‌ی مخصوص آن استفاده نمایید. الیاف دیگر، هر چقدر هم که نرم به نظر برسند، اما تاثیر هرچند غیرقابل رویتی را به جای می گذارند که در دراز مدت موجب مخدوش شدن لنز و کاهش کیفیت دید می‌شود.
هرگز عینک خود را روی لنز قرار ندهید و تا حد امکان از لمس کردن لنزها بپرهیزید.

انواع رنگ لنز در عینک‌های آفتابی

رنگ لنز عینک آفتابی یکی از ویژگی‌های مهم آن محسوب می‌شود. هر رنگی، در موقعیت‌های متفاوت کارکرد متفاوتی دارد. قهوه‌ای و سبز کنتراست بالاتری به دست می‌دهند.

لنزهای خاکستری رنگ نیز با شکستن پرتوهای نور، از خستگی چشم جلوگیری می‌کنند. لنزهای زرد و خردلی نیز برای موقعیت‌های کم‌نورتر مناسبند، چرا که قدرت تقویت نور را دارند.


خرید آنلاین از تنوع بی‌نظیر عینک آفتابی مردانه از ورزشی تا معمولی

عینک‌های دودی مردانه از مدل‌های کلاسیک و مدرن از برندهای زیر در بانی مد موجود هستند:

  • عینک‌های آفتابی جین وست در رنگ‌ها و استایل‌های متنوع، با وزن سبک و کیفیت بالا
  • عینک آفتابی ورزشی و معمولی اسپای با فناوری هپی لنز و فریم‌های دست‌ساز و محکم
  • جوتی جینز با طراحی خاص‌تر در فریم‌ها
نمایش بیشتر