خرید عینک آفتابی، دودی زنانه

لطفا منتظر بمانید

مدل های متنوع عینک آفتابی و طبی زنانه

مشخصات و قیمت خرید انواع مدل های جدید عینک آفتابی زنانه ، عینک دودی، عینک طبی اصل از برند های مختلف با شیشه های رنگی و ساده ، در مدل ها و رنگ های متنوع فریم شامل گربه ای ، گرد ، مدل ریبن و ... همه و همه در فروشگاه اینترنتی بانی مد.

انتخاب از انواع عینک آفتابی زنانه

عینک‌های آفتابی اکسسوری‌هایی ضروری هستند، نه به این خاطر که جلوه‌ی بسیار زیبایی دارند، بلکه به این دلیل که از چشم در برابر اشعه‌ی فرابنفش خورشید محافظت می‌کنند. چشمان خود را به یک عینک از میان تنوع هیجان‌انگیز عینک‌های بانی مد دعوت کنید!
می‌توانید یکی از آن رنگ‌های دلربای قرمز، سبز و زرد را به استایل‌تان بپاشید. زرد و نارنجی از رنگ‌هایی هستند که برای استایل‌های فشن مناسب‌تر هستند. در حالی که یک عینک آبی ملایم با هر استایل روزمره‌ای ست خواهد شد.

بهترین عینک برای فرم صورت شما کدام است؟

علاوه بر رنگ‌های متنوع آتشین و ملایم، مدل‌های عینک آفتابی و طبی زنانه نیز از تنوع زیادی برخوردارند. بر اساس فرم صورت خود، می‌توانید یکی از فریم‌های مربعی، گربه‌ای، دایره‌ای و ... را انتخاب و خریداری نمایید.

اگر چانه‌ی باریک و پیشانی پهنی دارید، فرم صورت شما به شکل قلب است. عینک‌های گرد و گربه‌ای می‌توانند از بهترین انتخاب‌هایتان باشد.
برای چهره‌های کشیده و باریک، فریم‌های بزرگ‌تر بهترین گزینه خواهند بود.
چهره‌هایی با فرم بیضی، پیشانی، گونه و فک متناسبی دارند. اگر جزء این دسته‌اید، تبریک! شما می‌توانید از متنوع‌ترین مدل‌های عینک آفتابی و طبی زنانه لذت ببرید!
صورت‌های زاویه‌دار با پیشانی پهن، با عینک‌های بیضی شکل جلوه‌ی بسیار زیباتری خواهند‌داشت. این افراد باید از فریم‌های هندسی اجتناب کنند، چرا که صورت‌شان را زاویه‌دارتر جلوه می‌دهد.
با یک پیشانی باریک و گونه‌های پُر، بهترین عینک برای شما، یک فریم مربعی است. به یاد داشته‌باشید که عینک‌های گرد، موجب جلوه‌ی هرچه بیش‌تر گِردی صورتتان می‌شوند.

خرید اینترنتی عینک آفتابی زنانه

فروشگاه اینترنتی بانی مد که بخشی از هدف خود را در تامین انواع محصولات مرتبط با مد و فشن می‌بیند، انواع عینک آفتابی زنانه را تهیه و با مشخص ساختن ابعاد و ویژگی‌های دقیق آن، شما را در انتخاب درست و دقیق راهنمایی می‌کند.

نمایش بیشتر