خرید کفش زنانه

لطفا منتظر بمانید

انواع مدل های جدید کفش زنانه : اداری، مجلسی، پاشنه دار، بدون پاشنه، چرم، ورزشی، صندل + عکس و قیمت

خرید اینترنتی کفش زنانه از انواع مدل های جدید اداری، مجلسی، اسپرت و ورزشی، پیاده روی، پاشنه دار، بدون پاشنه، تخت و ... از برندهای جین وست، جوتی جینز، ساکونی، آدیداس، ساکریکس، ساموئل اند کوین و ... با ضمانت اصالت و با تخفیف ویژه در حراج ها از فروشگاه اینترنتی بانی مد.

مدل‌های کفش زنانه

انواع مدل کفش زنانه در دو گروه کفش‌های کژوال و پاشنه دار جای می‌گیرند. در حالی که هر دو دسته طرف‌داران خاص خود را دارند، باید بگوییم که مد و فشن اخیرا به سمت راحتی و استایل‌های کژوال پیش می‌رود. بنابراین، کفش‌های پاشنه بلند بیش‌تر در میهمانی‌ها و مناسبت‌های خاص استفاده شده و کفش‌های تخت و کژوال در سایر موقعیت‌ها به کار برده می‌شوند. 

کفش زنانه اسپرت، تخت و بدون پاشنه - مدل‌های روزمره ( کژوال )

غالبا تمامی کفش‌هایی که به صورت روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنیم، در این دسته جای می‌گیرند. عموما عنوان " کفش روزمره یا کژوال " ، می‌تواند به صورت شخصی و سلیقه‌ای به هر کفشی که در آن احساس راحتی می‌کنیم داده شود، اما در یک ساختار مشخص، انواع مدل کفش کژوال زنانه در 7 گروه زیر جای می‌گیرند :

کفش پاشنه بلند زنانه - مدل‌های پاشنه بلند

شاید با شنیدن عبارت " کفش پاشنه بلند " دو یا حداکثر سه مدل از انواع پاشنه به ذهن خطور کند، اما بر اساس مقاله " راهنمای 23 مدل انواع کفش پاشنه بلند زنانه "، تنوع در این حوزه باور نکردنی است! در ادامه، تیتر وار به این لیست اشاره می‌کنیم. برای مطالعه‌ی مفصل مقاله، به لینک آن در بالا مراجعه کنید.

نمایش بیشتر