خرید کفش زنانه

لطفا منتظر بمانید

مدل‌های کفش زنانه

انواع مدل کفش زنانه در دو گروه کفش‌های کژوال و پاشنه دار جای می‌گیرند. در حالی که هر دو دسته طرف‌داران خاص خود را دارند، باید بگوییم که مد و فشن اخیرا به سمت راحتی و استایل‌های کژوال پیش می‌رود. بنابراین، کفش‌های پاشنه بلند بیش‌تر در میهمانی‌ها و مناسبت‌های خاص استفاده شده و کفش‌های تخت و کژوال در سایر موقعیت‌ها به کار برده می‌شوند. 
مطالب زیر برگرفته از دو مقاله " انواع کفش کژوال زنانه " و " کفش‌های پاشنه بلند زنانه " هستند که به اختصار در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم :

کفش زنانه اسپرت، تخت و بدون پاشنه - مدل‌های روزمره ( کژوال )

غالبا تمامی کفش‌هایی که به صورت روزمره از آن‌ها استفاده می‌کنیم، در این دسته جای می‌گیرند. عموما عنوان " کفش روزمره یا کژوال " ، می‌تواند به صورت شخصی و سلیقه‌ای به هر کفشی که در آن احساس راحتی می‌کنیم داده شود، اما در یک ساختار مشخص، انواع مدل کفش کژوال زنانه در 7 گروه زیر جای می‌گیرند :

کفش پاشنه بلند زنانه - مدل‌های پاشنه بلند

شاید با شنیدن عبارت " کفش پاشنه بلند " دو یا حداکثر سه مدل از انواع پاشنه به ذهن خطور کند، اما بر اساس مقاله " راهنمای 23 مدل انواع کفش پاشنه بلند زنانه "، تنوع در این حوزه باور نکردنی است! در ادامه، تیتر وار به این لیست اشاره می‌کنیم. برای مطالعه‌ی مفصل مقاله، به لینک آن در بالا مراجعه کنید.

نمایش بیشتر