خرید پیراهن زنانه ، تونیک و سارافون مجلسی و اسپرت

لطفا منتظر بمانید

خرید اینترنتی پیراهن زنانه مجلسی و روزمره، تونیک و سارافون

پیراهن زنانه، تونیک و سارافون اسپرت و روزمره سه نوع از لباس های مورد استفاده بانوان می باشند که هر یک دارای انواع خاصی با توجه به کاربردشان هستند و در جنس های مختلف نخی ساده و گلدار، ساتن، لمه، کرپ، گیپور،  توری،  و ... به فروش می رسد.

کاربرد تونیک‌های اسپرت زنانه

از مدل‌های پرطرفدار تونیک نخی زنانه و دخترانه می‌توان به تونیک نخی گل‌دار، تونیک نخی اسپرت، تونیک جین، تونیک نخی هندی یا سنتی و تونیک نخی چهارخانه اشاره کرد اگر می‌خواهید در مهمانی‌های غیر رسمی و دوستانه یک استایل شیک و متفاوت داشته باشید یا یک لباس پوشیده برتن کنید، تونیک اسپرت نخی یک گزینه مناسب است. در فصل تابستان سعی کنید لباس‌های نخی یا کتان استفاده کنید تا هم احساس گرمای کمتری کنید و هم سلامت پوستتان حفظ شود. همچنین بیشتر تونیک‌های تابستانه جذب و چسبان نیستند و در تن آزادتر هستند وشما می‌توانید با پوشیدن تونیک اسپرت یک استایل کژوال یا غیر رسمی در مهمانی‌هایتان داشته باشید. بهتر است تونیک را به همراه شلوار جین، ساپورت یا شلوار کتان بپوشید.

مدل لباس مجلسی زنانه، پیراهن‌های بلند و کوتاه

لباس‌های مجلسی‌ روز به روز ساده‌تر و جذاب‌تر می‌شوند. از این رو در طراحی لباس مجلسی 2019 از منجوق و سنگ کمتر استفاده شده و پیراهن‌های کوتاه و بلند به طرح‌های گل‌دار، لمه یا مینیمال تغییر کرده‌اند. برش‌های این پیراهن‌ها خاص و ظریف هستند که می‌توانید زیبایی و سادگی را در آن‌ها مشاهده کنید. فروشگاه اینترنتی بانی‌مد به مد و فشن لباس‌های مجلسی و تونیک‌های شیک توجه ویژه‌ای دارد و شما می‌توانید جدیدترین مدل‌های پیراهن‌های ماکسی، تونیک و پیراهن‌های کوتاه را در حراج و تخفیف ویژه تهیه کنید.

نمایش بیشتر