خرید لباس بافتنی، پلیور و ژاکت مردانه

لطفا منتظر بمانید

خرید اینترنتی انواع لباس بافتنی مردانه، پلیور و ژاکت

خرید پلیور، ژاکت و انواع لباس بافت مردانه، پلیور و ژاکت از انواع مدل‌های جدید : اسپرت، کلاسیک، یقه هفت و گرد، ساده و طرح دار در رنگ‌های مختلف، با تخفیف ویژه در حراج‌ها در فروشگاه اینترنتی بانی مد.

انواع مدل پلیور / ژاکت مردانه

پلیور یا ژاکت مردانه یکی از لباس‌های پرکاربرد در فصول سرد است که بر حسب نوع، برای استایل‌های متفاوتی استفاده می‌شود. برخی از انواع مدل ژاکت مردانه، استایلی راحت تر، طرح‌هایی شلوغ‌تر و بافتی درشت‌تر دارند که برای موقعیت‌های دوستانه و غیر رسمی مناسب اند. در حالی که برخی دیگر از انواع ژاکت مردانه، با استایلی جذب تر، بافتی ظریف‌تر و طرح‌هایی ساده‌تر، بیش‌تر در موقعیت‌های رسمی به کار می‌روند.

رایج‌ترین مدل از انواع پلیور مردانه، پلیور یقه گرد است. پلیورهای یقه گرد از نظر میزان طرفداران، در صدر لیست پلیورهای مردانه قرار دارند.

پلیوری که بیشتر برای استایل‌های رسمی به همراهپیراهنی در زیر مورد استفاده قرار می‌گیرد و قد شما را مقداری بلندتر از چیزی که هست، نشان می‌دهد.

پلیور یقه اسکی، یکی از انواع مدل پلیور مردانه است که اگر تنها باشد، استایلی کژوال، و اگر با یک کت همراه شود، استایلی رسمی برایتان خواهد ساخت.

پلیورهای یقه آرشال در انواع جلوباز و جلو بسته، جایگزین مناسبی برای انواع سویشرت مردانه خواهند بود. بافت ‌های ریز و درشت متنوعی در دوخت این مدل پلیورها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آستین یکسره که به یقه متصل می‌شود، در لباس‌های بافتنی بیش‌تر از انواع دیگر لباس خودنمایی می‌کند. گاها برای جلوه‌گری بیشتر این مدل آستین‌ها، رنگ آن‌ها را متفاوت از رنگ اصلی لباس در نظر می‌گیرند.

ژیله یا ژاکت آستین حلقه ای یکی از لباس‌هایی است که به عنوان لایه رویی پیراهن مردانه و لایه زیرین کت، بسیار پر کاربرد، کلاسیک، رسمی و شیک است.

شستشوی پلیور

بهترین توصیه، پیروی از برچسب روی لباس است. اگر روی برچسب لباستان نوشته شده "خشک شویی شود" یا " شستشوی دستی " ، آن را جدی بگیرید!

خیساندن و شستشوی ملایم و دستی پلیور در آب سرد به مدت کمتر از 30 دقیقه بهترین توصیه برای اکثر پلیور‌ها خواهد بود. همچنین از فشار دادن مدور که برای گرفتن آب لباس انجام می‌شود، برای پلیور‌ها به شدت اجتناب کنید.

برای خشک کردن پلیورتان هرگز عجله نکنید و اجازه دهید تا به آرامی، به صورت طبیعی و در سطحی صاف خشک شود.

نگهداری پلیور

بهتر است پلیور را در جایی نگهداری کنید که از حشراتی مانند بید و موریانه و تغییرات دمایی شدید محفوظ باشد. مکان‌های خشک و خنک بهترین گزینه برای نگهداری از این لباس‌ها هستند.

هرگز پلیور خود را از جایی نیاویزید، چرا که جاذبه زمین و زمان دست به دست هم می‌دهند تا بافت آن را نابود کنند. با آویختن پلیور، زمان زیادی لازم نیست تا جای آویز را روی آن ببینید.

نمایش بیشتر