برای تجربه بهتر VPN را خاموش کنید
فروش سازمانی (B2B) - بانی مد
abstract1.svg abstract2.svg abstract3.svg

فروش سازمانی بانی‌مد

فروش سازمانی (همکاری بین سازمانی) یا B2B، روشی است که به وسیله آن کالاها و محصولات به سازمان‌های دولتی و خصوصی و خریداران عمده فروخته می‌شود.

فروش سازمانی کارت هدیه
arrow-round.svg
green-shadow.svg

چرا صاحبان کسب و کار به راهکارهای فروش سازمانی بانی مد نیاز دارند b2b-q.svg

با توسعه تجارت الکترونیک، فروش سازمانی نیز به فضای آنلاین وارد شده است و ارزش بازار جهانی آن در سال 2021 بیش از 8 هزار میلیارد دلار بوده و در سال 2027 به بیش از 18 هزار میلیارد دلار پیش‌بینی می‌شود.به سادگی برای تمام همکاران و کارمندانتان با هر سلیقه و شرایطی لباس سازمانی تهیه کنید، به آنها گیفت کارت یا کد تخفیف هدیه دهید و از تخفیف‌ها و مزایای ویژه خرید سازمانی از بانی مد بهره‌مند شوید

پیشبرد اهداف و فرآیندهای سازمانی بسیار زمان‌بر هستند. شما به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار در سازمان، برای صرفه جویی در زمانتان می‌توانید بسیاری از فعالیت‌های سازمانی را به بانی مد بسپارید. از جمله خدماتی که در واحد فروش سازمانی مرکز خرید آنلاین بانی مد در اختیار سازمان‌ها و افراد حقوقی قرار می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

red-shadow.svg

کارت های هدیه

اگر سازمان یا کسب‌وکاری موفق است، قطعاً کارکنان، مشتریان، همکاران، همراهان یا دوستانی داشته‌ که دررسیدن به این نقطه آن را همراهی کرده‌اند. ازاین‌رو اهدای هدیه‌های سازمانی به این افراد می‌تواند فضای دوستی و همکاری را بهبود ببخشد.

بیشتر بخوانید
کارت های هدیه
کدهای تخفیف

کدهای تخفیف

اگر سازمان یا کسب‌وکاری موفق است، قطعاً کارکنان، مشتریان، همکاران، همراهان یا دوستانی داشته‌ که دررسیدن به این نقطه آن را همراهی کرده‌اند. ازاین‌رو اهدای هدیه‌های سازمانی به این افراد می‌تواند فضای دوستی و همکاری را بهبود ببخشد.

b2b-cart-feature.svg
هدایای سازمانی

هدایای سازمانی

یکی از چالش‌های مدیران، انتخاب هدایای سازمانی و تبلیغاتی ارزنده‌ای است که بتواند ضمن ایجاد ارزش، کارآمدی و احساس خشنودی برای کارکنان، مشتریان و همراهان سازمان، بیشترین صرفه اقتصادی را به همراه داشته باشد.

بیشتر بخوانید
تامین لباس سازمانی

تامین لباس سازمانی

امروزه، تنوع فرهنگ‌های سازمانی باعث شده تا گستره‌ی متنوعی از استایل‌ها و مدل‌های پوشاک بتوانند به‌عنوان گزینه‌‌هایی برای لباس سازمانی در نظر گرفته شوند.

بیشتر بخوانید
خرید به صورت عمده

خرید به صورت عمده

در مرکز خرید آنلاین بانی مد این امکان برای مشتریان سازمانی، عمده و حقوقی وجود دارد که از تمام محصول موجود در سایت به هر تعداد، سفارش داده که پس از ارسال نمونه و تأیید نهایی از سوی سفارش‌دهنده در اسرع وقت تأمین و تقدیم خواهد شد.

b2b-corner-describe.svg

بانی مد، همراه شما در تامین لباس سازمانی

یکی از روش‌های تقویت فرهنگ سازمانی در شرکت‌های مختلف، استفاده از لباس سازمانی متناسب با روحیه و سلیقه کارمندان هر مجموعه است. بانی مد با درک این نیاز و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازارهای آنلاین پوشاک، دست شما در انتخاب لباس سازمانی از بین طیف گسترده‌ای از پوشاک رسمی تا روزمره، باز می‌گذارد.در صورتی که کالای موردنظرتان در سایت ناموجود شده یا تعداد موجودی آن در سایت کافی نباشد، واحد بازرگانی و تامین کالای بانی مد به‌سرعت کالای مورد نظرتان را به تعداد مورد نیاز در اسرع وقت تأمین کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد.همچنین ما در واحد فروش سازمانی بانی مد به مجموعه‌هایی که قصد طراحی لباس فرم دارند، در زمینه‌های مختلفی از جمله طرح، فرم، نوع پارچه، رنگ، سایز بندی، چاپ و گلدوزی لوگو، نحوه شستشو و نگهداری و… مشاوره‌های تخصصی ارائه می‌کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشند.

خرید به‌صورت عمده، خدمت دیگری از بانی مد

گاهی اوقات، خرید عمده سازمانی بعضی از محصولات برای مشتریان حقیقی محدود می‌شود و این افراد نمی‌توانند تعداد زیادی از یک کالا را تهیه کنند.اما برای مشتریان سازمانی، حقوقی و عمده این امکان فراهم شده که هر یک از محصولات سایت را به هر تعداد سفارش دهند. این محصولات بعد از ارسال نمونه و تایید نهایی از طرف سفارش دهنده، در کوتاه‌ترین زمان توسط واحد فروش سازمانی بانی مد تامین شده و در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

برای هدایای سازمانی، روی بانی مد حساب کنید

مناسبت‌های مختلف، فرصتی برای ماندگار کردن نام برند و سازمانتان در ذهن مشتریان، کارمندان و شرکای تجاری‌تان هستند. هدیه سازمانی باید تاثیرگذار، کاربردی، یادآور نام مجموعه و متناسب با ارزش‌های هر سازمان و شرکت باشد.با نگاهی به مرکز خرید آنلاین بانی مد، محصولات متنوعی را مشاهده می‌کنید که می‌توانند به عنوان هدیه سازمانی و تبلیغاتی به کارکنان، کسب و کارهای همکار و ارگان‌های دولتی و خصوصی تقدیم شوند. شما هم می‌توانید هر کدام از کالاهای موجود در بانی مد را با بیشترین تخفیف تهیه کرده و به عنوان هدیه سازمانی آنها را برای سایر افراد ارسال کنید.علاوه بر دسته‌بندی‌های مختلف کالایی، می‌توانید کارت هدیه یا کد تخفیف بانی مد را هم به عنوان هدایای سازمانی به افراد مهم در کسب و کارتان تقدیم کنید.

کارت هدیه، بهترین انتخاب برای افراد حرفه‌ای در کسب و کار

داشتن ارتباط موثر با کارکنان، مشتریان، همکاران و شرکای تجاری، یکی از ارزشمندترین دارایی‌های هر مجموعه و سازمان است. اهدای کارت هدیه به مناسبت‌های مختلف از طرف کسب و کارها به همکاران و کارمندان، یکی از بهترین روش‌ها برای ساخت ارتباط هدفمند و طولانی مدت است.با خرید کارت هدیه سازمانی از بانی مد، با یک تیر چند نشان می‌زنید و علاوه بر استفاده از تخفیف، ‌امکان تهیه کارت‌های هدیه با طرح و متن اختصاصی را هم خواهید داشت.

کد تخفیف برای مجموعه‌ها و سازمان‌ها

فرقی ندارد کسب و کار آنلاین داشته باشید یا آفلاین، در هر صورت افرادی که با آنها در ارتباط هستید بسیاری از فعالیت‌های روزمره خود را به شکل الکترونیک و اینترنتی انجام می‌دهند. به همین دلیل ارائه کد تخفیف یا اعتبار الکترونیکی خرید به آنها می‌تواند هدیه‌ای هوشمندانه و ماندگار باشد. شما می‌توانید کدهای تخفیف اختصاصی بانی مد را در اختیار اعضای باشگاه مشتریان کسب و کارتان قرار دهید و به این ترتیب وفاداری و احساس تعلق آنها به برندتان را افزایش دهید.

b2b-faq-icon.svg
b2b-question سوالات متداول

مجموعه بانی مد چه خدمات فروش سازمانی ارائه می‌دهد؟

b2b-faq-down.svg

مرکز خرید آنلاین بانی مد، به سازمان‌ها و مجموعه‌ها خدمات مختلفی از جمله تهیه لباس سازمانی، ارائه کارت هدیه با طرح و متن اختصاصی، خرید به صورت عمده، تهیه هدایای سازمانی و ارائه کد تخفیف برای مجموعه‌ها و سازمان‌ها، ارائه می‌دهد.

استفاده از خدمات فروش سازمانی بانی مد چه مزایایی دارد؟

b2b-faq-down.svg

با استفاده از خدمات فروش سازمانی بانی مد شما می‌توانید از تخفیف‌های مناسب، طراحی اختصاصی و مشاوره‌های تیم بانی مد بهره‌مند شوید.

contact us راه‌های ارتباط با فروش سازمانی
تلفن های تماس

021-49215 داخلی 333

021-45183000 داخلی 243، 246 و 580

ایمیل:

b2b@banimode.com