برای تجربه بهتر VPN را خاموش کنید

شرایط وارانتی و خدمات پس از فروش محصولات دلسی و رونکاتو:


1- کالا از تاریخی که توسط مشتری خریداری می‌شود، بر اساس شناسنامه داخل محصول دارای وارانتی 3 ساله، 5 ساله و 10 ساله بین‌المللی است.
2- وارانتی تجاری فقط در صورت ارائه مدرک وارانتی قابل اجرا می‌باشد که این مدرک در زمان خرید کالا توسط مسئول فروش ممهور می‌گردد.

3- شرایط و روند کاری خدمات پس از فروش بدین صورت خواهد بود که ابتدا مشکل محصول معیوب به بخش خدمات پس از فروش ارجاع داده شده و در صورت تصمیم‌گیری واحد خدمات پس از فروش، محصول تعویض و یا تعمیر خواهد گردید. همچنین محصولاتی که اعتبار ضمانت‌نامه آن‌ها به اتمام رسیده است، با مسئولیت خود مشتری به بخش خدمات پس از فروش ارجاع داده خواهد شد.

4- در صورتی که محصول خریداری شده توسط شما دارای هرگونه عیب و نقص ظاهری باشد، که در فرآیند تولید و حمل و نقل به وجود آمده باشد، کالا از شما عودت شده و کالای دیگری برایتان ارسال خواهد شد. در صورتی که محصول مورد نظر شما موجود نباشد، به معادل ریالی سفارش، محصول دیگری به انتخاب شما برایتان ارسال خواهد شد. توجه داشته باشید خط و خش‌های بسیار کوچک محصولاتی که ضدخش نیستند، شامل این گارانتی نخواهد شد.

5- در صورتی که چمدان شما در حمل و نقل آسیب دیده است، لطفا فورا شکایت خود را به حامل بار اعلام نمایید.

6- این وارانتی در مورد خسارات وارده به کالا که ناشی از موارد ذیل باشد، کاربرد ندارد:
افتادن، شوک، سوختن، رطوبت زیاد، حرارت زیاد، سرقت، استفاده نادرست، تعمیرات خودسرانه و غیرتخصصی کالا، فرسودگی طبیعی در طول زمان در اثر استفاده از کالا، آسیب آگاهانه مصرف‌کننده به کالا و خسارات‌هایی از این قبیل.