برای تجربه بهتر VPN را خاموش کنید

                                                        شرایط خدمات پس از فروش محصولات چرم درسا:

    

      کالایی که هم اکنون در دستان شماست، از چرمی طبیعی، مرغوب و درنتیجه بسیار گران‌بها تهیه شده است. خطوط نامنظمی که برروی کالا دیده می شود، نشانگر طبیعی بودن و اصالت چرم است که بی شک زیبایی آن را دوچندان کرده است. از این رو توصیه می‌کنیم برای دوام هرچه بیشتر کالا و حفظ کیفیت اولیه محصول، موارد زیر را رعایت کنید:

 محصول را در برابر حرارت و رطوبت قرار ندهید. اگر محصولات در برابر باران قرار گرفت، باید بلافاصله آن را با پارچه لطیف خشک کنید و سپس در مکان مناسبی قرار دهید تا به خوبی در معرض هوا باشد. پیشنهاد ما این است که محصول را برای مدت طولانی در معرض نور شدید قرار ندهید؛ چون ممکن است رنگ خود را از دست بدهد. اگر محصول در تماس با آب، روغن و وسایل آرایشی قرار گیرد، ممکن است باعث لکه‌دار شدن چرم شود. چرم‌های نبوک و جیر در نتیجه فرآوری و پردازش‌های صورت گرفته  شاید رنگ پس دهند؛ به همین دلیل از تماس چرم‌های تیره‌ رنگ با پوشاک روشن و برعکس بپرهیزید.

یادتان باشد برای تمیز کردن جیر و نبوک فقط از برس مخصوص استفاده کنید.  واکس یا  هرگونه روغن‌های دیگر به جیر و نبوک به شدت آسیب می‌رساند. در زمانی که از محصولات چرمی استفاده نمی‌کنید، آن را در تماس با دیگر محصولات پلاستیکی یا چرمی قرار ندهید؛ آنها را در کاور مخصوص درسا قراردهید و در صورت لزوم داخل کیف‌های چرمی را با کاغذ پر کنید تا شکل خود را حفظ کند. از واکس‌های براق‌کننده مایع برای محصول هرگز استفاده نکنید؛ زیرا مواد شیمیایی درون آن به محصول چرمی شما آسیب خواهد رساند. پاشنه و تخته کفش از لایه‌های مختلف چرم تشکیل شده‌اند؛ به همین سبب، با مرطوب شدن، امکان افزایش سطح چرم و باز شدن لایه‌ها از هم وجود دارد. از این‌رو، برای جلوگیری از افزایش سطح چرم و جدا شدن لایه‌ها، به محض مرطوب شدن، آن را در دمای اتاق قرار دهید تا به آرامی خشک شود. کفش‌های چرمی باید یک روز از تعرق طبیعی پا دور بمانند تا خشک شوند؛ بنابراین از پوشیدن مداوم آنها بپرهیزید. استفاده از قالب کفش ترجیحاً چوبی درسا به جذب رطوبت و حفظ شکل آن بسیارکمک می‌کند. هنگام پوشیدن کفش از پاشنه کفش استفاده کنید. به سبب استفاده از مواد شیمیایی و گیاهی در چرم طبیعی به کار رفته در کفش‌های درسا و اسیدی بودن عرق پا، امکان دارد جوراب‌های رنگ روشن تیره شوند. کیف پول‌های مردانه را در جیب پشتی خود قرار ندهید؛ زیرا باعث تغییر فرم کیف و آسیب به مهره‌های ستون فقرات خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه  نگه‌داری درست محصولات، با شماره 02175982 داخلی 1 تماس بگیرید.

شرایط گارانتی:

باید گفت در روند تولید محصول ، بالاترین استانداردها رعایت می شود، پس نقص در محصول دور از انتظار خواهد بود، اما در صورت بروز آن، سازمان تمامی تلاش خود را برای یافتن مشکل و رفع آن به کار خواهد گرفت.  در صورت بروز نقص در محصولات درسا، پس از خرید، مراحل زیر طی خواهد شد:

  شرایط مرجوعی:  تمامی محصولات چرم درسا، در صورت ستفاده نشدن، حداکثر تا پایان یک هفته پس از تاریخ صدور فاکتور فروش، قابل مرجوع شدن هستند (به جزجواهرات درسا)

 مدت زمان گارانتی:

        کیف، کمربند و اکسسوری: 18 ماه گارانتی

         کفش: 6 ماه گارانتی

         جواهرات درسا: 6 ماه گارانتی برای تسمه‌های چرمی 

        بامپر: 6 ماه گارانتی

 برای بهره‌مندی از شرایط گارانتی، ارائه فاکتور خرید الزامی است (لطفا در حفظ و نگه‌داری فاکتور خرید تا پایان مدت گارانتی دقت کنید).

   موارد زیر شامل گارانتی نیست: 

         خط و خش، چروک، پارگی و له‌شدگی در چرم بر اثر استفاده کاربری نامناسب  

       موارد مصرفی نظیر پاشنه، زیره کفش، بند کفش  

       رنگ‌رفتگی یراق‌آلات، تغییر رنگ چرم و نبوک، جزو گارانتی نیست.

 هرگونه تعمیرات خارج از شبکه خدمات درسا، محصول را از گارانتی خارج می‌کند.

 شرایط گارانتی و مرجوعی، فقط مطابق با " مبلغ پرداختی در فاکتور فروش توسط مشتری" صورت می‌پذیرد.

  برای استفاده از خدمات پس از فروش چرم درسا، لطفاً با واحد خدمات پس از فروش شرکت بانی مد هماهنگ کنید.