تحویل در محل بانی مد

بانی مد با شرایط ارسال سریع‌ و مطمئن، اطمینان خرید را برای شما فراهم می آورد. در حال حاضر طرح تحویل در محل بانی مد فقط در شهر تهران فعال می باشد.

زمان تحویل در روزهای سه شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح تا ساعت 19 عصر و در روزهای پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا ساعت 15 عصر امکان پذیر است. لازم به ذکر است که سفارشات ثبت شده در عصر پنج شنبه و در روزهای جمعه، در روز شنبه هفته بعد ارسال می گردند

 

تحویل اکسپرس شامل سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 15 و در روز پنج‌شنبه تا ساعت 12 ثبت شوند می باشد و در همان روز تحویل داده می‌شوند. سفارش‌هایی که پس از ساعت‌های ذکر شده ثبت شوند در اولین ساعت‌های کاری روز بعد تحویل داده می‌شوند.

ارسال رایگان

در جهت بهبود خدمات و رضایتمندی مشتریان عزیز ، تمام سفارشات با مبلغ بالاتر از 80 هزار تومان بصورت کاملا رایگان ارسال می شوند و هیچ گونه هزینه ای بابت ارسال کالا دریافت نخواهد شد. در خریدهای کمتر از 80 هزار تومان مبلغ 5000 تومان به عنوان هزینه ارسال منظور خواهد شد.

توجه:

 - پیش از ارسال کالا، هماهنگی‌های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، از طرف بانی مد با مشتری (تحویل‌گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

پست پیشتاز

پست پیشتاز برای سفارش‌های ثبت شده در خارج از شهر تهران می باشد.

پس از بررسی سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.

هزینه ارسال سفارش از طریق پست پیشتاز برای خریدهای بالاتر از 80 هزار تومان رایگان و برای خریدهای کمتر از این مبلغ 5000 تومان می باشد.

پس از ارسال سفارش از طریق پست، با اطلاع از کد رهگیری مرسوله، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

شروع خرید >>