نیم بوت مردانه

لطفا منتظر بمانید

انواع نیم‌بوت مردانه : کلاسیک و اسپرت + عکس و قیمت

خرید اینترنتی نیم‌بوت مردانه از انواع مدل‌های جدید کلاسیک، اسپرت، چرم طبیعی و مصنوعی از برندهای جین وست، جوتی جینز، چرم مشهد و ... با ضمانت اصالت و با تخفیف ویژه در حراج‌ها از فروشگاه اینترنتی بانی مد.

انواع بوت مردانه و راهنمای ست کردن آن‌ها با لباس‌های مختلف

 معرفی مختصر انواع بوت مردانه

آقایان مدت‌هاست که از انواع بوت استفاده می‌کنند اما نه به عنوان کفش یا چکمه‌ای صرفا کاربردی، امروزه استفاده از بوت‌ها برای ساخت استایلی منحصر به فرد، به شکل روز افزونی در حال توسعه است. اگر بخواهیم لیستی با عنوان " ضروری‌ترین کفش‌های مردانه " تهیه کنیم، انواع بوت مردانه جایی در صدر لیست به خود اختصاص خواهد داد. اما آیا همه‌ی بوت‌ها برای همه‌ی موقعیت‌ها و استایل‌ها مناسب‌اند؟ قطعا خیر ! مقاله زیر نکات ریزی را در رابطه با انواع بوت مردانه ارائه می‌دهد.
در ابتدای صفحه مقاله‌ی "انواع بوت مردانه و راهنمای ست کردن آن‌ها با لباس‌های مختلف" معرفی شد که در ادامه اشاره مختصری به تیترهای مقاله فوق خواهیم داشت.


بوت کار، اولین و پرکاربرد‌ترین بوت برای آقایان لقب گرفته‌است. این کفش بر خلاف نامش، منحصر به محل کار نیست، بلکه مانند دیگر اجزای فشن، از نسل‌های بعدی و تعالی یافته‌ی نوع اولیه خود ( که نوعی کفش مخصوص کار بوده ) است.


چلسی یک بوت مردانه چرم اسلیم فیت Slim Fit و ساده است که معمولا با مواد اولیه با دوامی ساخته می‌شود. این امر موجب می‌شود بتوانید سال‌ها از آن استفاده کنید. البته امروزه بوت چلسی در تنوع زیادی از جنس و رنگ ارائه می‌شود که دستتان را برای استفاده از آن‌ها در استایل‌های مختلف باز می‌گذارد!


این بوت، یکی از آثار پر افتخار کلارکز Clarks است که طراحی آن از بازاری قدیمی در قاهره ریشه می‌گیرد. ناتان کلارک، بوتی را در بازار قاهره دید، طراحی آن را بازسازی کرد و بوت کویری که امروز می شناسیم را به دنیای مد معرفی کرد. به خاطر نرمی، قابلیت انعطاف و استایلی که دست ساز بودن را تداعی می کند، برای آب و هوای ملایم‌تر مناسب است تا استایلی اسپرت و راحت برای شما بسازد.


اگر در دنیای بوت‌ها تازه کار هستید، این یک نقطه شروع فوق العاده خواهد بود!
یک کپتو با ارتفاع متوسط، آنقدر ساده است که با شلوار پارچه‌ای و شق و رق شما ست شود و از طرفی با ظاهر سرسخت خود، با کژوال‌ترین شلوارهای جین‌تان ترکیبی شیک و زیبا خواهد ساخت.


لقب " رسمی ترین بوت مردانه " به بوت 8 ترک تعلق می گیرد. اگر طرفدار کفش های 8 ترک هستید و از آن‌ها برای استایل‌دهی به کت و شلوارتان استفاده می کنید، برای خرید این مدل از انواع بوت، درنگ نکنید!
با احتیاط و با یک استایل‌سازی حرفه‌ای، رنگ‌های روشن‌تر این بوت که کمی از حالت رسمی فاصله می‌گیرند، با شلوارهای جین قابل ترکیب هستند.


این نوع بوت‌ها ویژگی‌های منحصر به فردی دارند که بر اساس نیازهای ورزش مورد نظر ساخته شده اند، مثلا کفش‌های اسکی دو پوش هستند و پشت کاملا صافی دارند تا در قسمت مورد نظر روی چوب اسکی چِفت شوند، یا کفش‌های کوهنوردی که دارای زیره ویبرام و ناهمواری هستند تا از سُر خوردن کوهنورد در شیب‌ها جلوگیری کنند.

نمایش بیشتر