پالتو، بارانی و کاپشن زنانه

لطفا منتظر بمانید

پالتو زنانه ، بارانی و کاپشن زنانه از انواع مدل های جدید

خرید پالتو، بارانی و کاپشن زنانه و دخترانه از انواع مدل های بلند، کوتاه، پر، فوتر، شمعی، کتان، آستین حلقه ای و ... به صورت اینترنتی از برند های خارجی و ایرانی جین وست ، بالنو ، جوتی جینز ، ساموئل اند کوین، چرم مشهد، پرانا و ... با تخفیف ویژه در حراج ها، در فروشگاه اینترنتی لباس بانی مد.

خرید پالتو زنانه ، کاپشن و بارانی : راهنمای انتخاب بهترین پالتو و کاپشن

پالتو زنانه در ایران بسیار محبوب است و به همین دلیل همواره مدل های جدیدی از پالتو زنانه طراحی، تولید و وارد بازار می شود. دلیل این محبوبیت این است که استایلی کلاسیک و رسمی را همراه با گرمای قابل قبولی برای خانم ها فراهم می کند. این استایل بسیار کاربردی در محل کار، مهمانی ها و ... است.
درست است که پالتو ها محبوبند اما معایبی نیز دارند، پالتو ها خیلی گرم نیستند، ضد آب نیستند و خیس می شوند. دقیقا اینجاست که کاپشن زنانه وارد عمل می شود که مبحث آن کمی متفاوت تر است.
بهترین کاپشن را چگونه انتخاب کنیم؟ بهترین جنس برای کاپشن یا یک لباس زمستانی خوب کدام است؟
این ها سوالاتی هستند که هنگام خرید کاپشن یا زمانی که کاپشن هایمان به اندازه کافی گرم نیستند، در ذهنمان شکل می گیرند. برای پاسخ به این سوال ها بهتر است ابتدا تعاریفی دقیق و اختصاصی برای کاپشن و بارانی داشته باشیم تا بدانیم که دقیقا باید به دنبال چه چیزی باشیم !
کاپشن لباسی است متشکل از 3 لایه آستر، عایق حرارتی و رویه ! بیایید از خارجی ترین لایه آغاز کنیم :

تصمیم گیری برای میزان کیفیت این جزء از کاپشن و میزان هزینه ای که برای آن پرداخت می کنید، کاملا به موقعیتی که کاپشن را برای آن تهیه می کنید، بستگی دارد. طیف گزینه ها بسیار وسیع است و از رویه های کاملا قابل تنفس و ضد آب آغاز شده و به رویه های بدون قابلیت تنفس و جاذب آب ختم می شود. البته توجه داشته باشید که رویه کاپشن در واقع محافظ اصلی الیاف داخل خود، یعنی عایق حرارتی است !

حجم، جنس و کیفیت الیاف استفاده شده در این لایه، ضامن میزان گرمایی است که احساس می کنید. به طور خلاصه بدانید که گران ترین کاپشن های دنیا از پر ( کرک ) تشکیل شده اند. مطلب " کاپشن پر یا کرک ؟ " توضیح کاملی در مورد این الیاف می دهد.

آستر لایه ای است که ما بین شما و عایق حرارتی قرار می گیرد که معمولا ظریف و نازک است تا گرمای بدن را به عایق منتقل نماید.

همچنین ما در بلاگ بانی مد مقاله ای کاملا کاربردی به منظور راهنمایی خرید انواع کاپشن تهیه کرده ایم که از طریق لینک راهنمای خرید می توانید مطالعه بفرمایید.

مدل پالتو زنانه ، کاپشن و بارانی

تصمیم گیری راجع به مدل کاپشن، به اندام تان و موقعیتی که کاپشن را برای آن تهیه می کنید، بستگی دارد. انواع کاپشن زنانه را در مقاله " انواع مدل کاپشن زنانه " همراه با عکس مشاهده نمایید، اما به طور خلاصه، انواع مدل کاپشن / پالتو زنانه عبارتند از :

نمایش بیشتر