خرید کرم ضد آفتاب زنانه

لطفا منتظر بمانید

خرید انواع کرم ضد آفتاب

وقتی صحبت از زیبایی و یا سلامتی باشد، یکی از اولین مفاهیمی که با آن برخورد می‌کنیم محافظت از پوست است. پوست به عنوان لایه خارجی بدن فرد علاوه بر تاثیر بر زیبایی، نقش مهمی در حفظ سلامتی دارد. از مهمترین عواملی که می‌تواند سلامت و زیبایی پوست را تهدید کند، پرتوهای UV خورشید می‌باشد. این پرتوهای خطرناک علاوه بر اینکه در طولانی مدت می‌توانند ما در معرض ابتلا به سرطان پوست قرار دهند، موجب ایجاد چین و چروک و آفتاب سوختگی نیز می‌شوند. اما خوشبختانه علم امروزی برای جلوگیری از این مشکل راه حل ساده‌ای پیشنهاد می‌کند، کرم ضد آفتاب. البته این محصولات در انواع دیگری شامل اسپری، لوسیون، موم و ژل نیز موجود است که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. 
برخلاف تصوری که گاهی وجود دارد استفاده از کرم ضد آفتاب نه فقط در روزهای گرم تابستان و یا برای افرادی که زمان‌های طولانی زیر تابش مستقیم نور آفتاب هستند بلکه برای تمامی افراد لازم است. در واقع پزشکان استفاده از این محصول را برای تمامی افراد بالای 6 ماه لازم می‌دانند. 

قدرت محافظت کرم ضد آفتاب

به طور کلی قدرت محافظت یک پوشش ضد آفتاب به دو عامل بستگی دارد. 1- مدت زمانی که این کرم می‌تواند اشعه مضر خورشید را فیلتر کند و 2- قدرت فیلتراسیون کرم یا به عبارت دیگر اینکه چند درصد از اشعه‌ UV را می‌تواند فیلتر کند. این دو معیار معمولا با نام SPF یا همان Sun Protection Factor شناخته می‌شود. 

خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب

فروشگاه اینترنتی بانی مد با توجه به میزان اهمیت این محصولات محافظت از پوست، انواع مختلف آنها تهیه کرده و بستری مناسب برای خرید اینترنتی انواع کرم ضد آفتاب فراهم کرده است. 

ضمنا با استفاده از لینک زیر می‌توانید اطلاعات جامعی در مورد این محصولات به دست آورید و خریدی آگاهانه تر داشته باشید.

                                                                                             ضدآفتاب چیست و باید حاوی چه عناصری باشد؟ + جدول

نمایش بیشتر