خرید جوراب زنانه، جوراب شلواری، پاپوش و ساق

لطفا منتظر بمانید

خرید انواع جوراب زنانه، جوراب شلواری، ساق و پاپوش

جوراب شاید عمومی ترین بخش از لباس ما باشد که همواره در شکل دادن به استایل ما نقش دارد. به همین جهت جوراب و به خصوص انواع زنانه آن دارای تنوع بسیار زیادی هستند که هر یک کاربردهای خاص خود را دارند. پاپوش ها نیز معمولا پوشش های فانتزی می باشند که در محیط منزل مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به اختصار در مورد هر یک از انواع جوراب زنانه توضیح می دهیم.


جوراب کالج

علی رغم اینکه اغلب افراد پوشیدن کالج بدون جوراب را عادی می دانند اما مشکلاتی مانند عرق کردن یا بو گرفتن پا را نمی شود دست کم گرفت، به همین جهت جوراب کالج طراحی و تولید شده است. این جوراب ها بخش روی پا را نمی پوشاند و فقط مخصوص بخشی از پا است که در داخل کفش قرار می گیرد. 


جوراب ساق کوتاه

این نوع از جوراب که تا زیر قوزک پا را می پوشاند معمولا با کفش های اسپرت و در فصل گرم سال به کار برده می شود.

 

جوراب یک ربع

این نوع از جوراب تا کمی بالاتر از قوزک پا را می پوشاند و برای استفاده با کفشهای اسپرت و راحتی کاربرد دارد.

جوراب ساق دار

این نوع از جوراب تا حدودی ساق پا را می پوشاند و در بخش بالای خود دارای کش باف می باشد. این مدل یکی از متداول ترین انواع جوراب است.

جوراب زنانه سه ربع

این جوراب ها تا نزدیکی زانو می رسند ولی زانو را نمی پوشانند. در واقع تمام ساق پا پوشیده می شود.

جوراب بالای زانو

این جوراب ها تا بالای زانو امتداد دارند ولی به قسمت ران نمی رسند، کاربرد این جوراب اغلب ورزشی است.


جوراب ساق بلند - بالای ران

این نوع جوراب معمولا جذب و کش باف است. از این نوع جوراب معمولا در مجالس و مهمانی ها و زیر لباس های مجلسی استفاده می شود. 


جوراب شلواری

این نوع از جوراب که از دهه 60 میلادی مرسوم شد تلفیق جوراب و شلوار می باشد که از کمر تا انگشتان پا ادامه دارد. نوع خاصی از این محصول که تا مچ پا امتداد دارد با نام ساق ، ساق شلواری و یا ساپورت شناخته می شود.

خرید اینترنتی جوراب زنانه

فروشگاه اینترنتی بانی مد نیز تنوع قابل ملاحظه ای از انواع پاپوش زنانه شامل جوراب نازک و شیشه‌ای، جوراب مجلسی، فانتزی و ... را فراهم و بستر مناسبی جهت انتخاب آگاهانه و خرید اینترنتی جوراب زنانه را فراهم کرده است. نمایش بیشتر