همکاری بانی مد با سازمان ها و شرکت ها

لباس سازمانی

هر ارگان و سازمانی با توجه به نوع فعالیت و پرسنل خود با اندکی دقت و خوش ذوقی قادر خواهد بود،هماهنگی سازمان یافته ای بین افراد و فعالیت هایشان ایجاد کند تا هم بیانگر نوع کارکرد ایشان و هم تعیین کننده ی تعلق اشخاص به شرکت و یا سازمان خاصی باشد که این امر اتحاد و همبستگی بین افراد را نیز افزایش خواهد داد.

مجموعه ی بانی مد (نماینده انحصاری برندهای جین وست ،جوتی جینز، ساموئل اند کوین و بالنو) با تنوع فراوان درطرح و رنگبندی پوشاک و با داشتن استاندارد جهانی درکنار تجربه ی سرویس دهی به سازمانها و شرکت ها در این زمینه ،توانایی خود را برای همکاری با شرکت ها و ارگان های مختلف جهت تهیه و تولید لباس های اداری پرسنل اعلام می دارد.

ارائه کارت هدیه / بن خرید

سازمان ها و شرکت ها می توانند جهت مناسبت های مختلف مانند اعیاد، روز زن، روز مرد، روزهای متناسب با مشاغل آن سازمان و ... به کارمندان خود کارت هدیه /بن خرید ارائه نماید.

این بن ها به صورت کاغذی و با طرح درخواستی و لوگوی سازمان درخواست دهنده چاپ می شود و با مبالغ متنوع قابل ارائه می باشند، کارت های هدیه با طرح هایی که در پایین صفحه مشاهده می کنید وهمچنین با شرایط ویژه شامل تخفیفات حجمی قابل ارائه است که از آن ها می توان در کلیه فروشگاههای جین وست، بالنو و ساموئل اند کوین و یا به صورت آنلاین از سایت بانی مد و برای همه محصولات به منظور خرید استفاده نمود.

بن خرید و کارت هدیه بی نام و با تاریخ اعتبار محدود واگذار می شود که تاریخ اعتبار آن برای بن، توافقی و برای کارت هدیه یکسال از زمان صدور می باشد.

اطلاعات بیشتر : (داخلی فروش:3)45802000-021